Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Félek levágatni a hajam, de...

Félek levágatni a hajam, de már unom, és mindenki azzal csesztet, hogy rosszul áll? 17F

Figyelt kérdés

Azon kívül, hogy milyen "jó" szándékúak az emberek, és folyamatosan mindenkitől azt kapom, hogy de szar, milyen rosszul áll, hogy nézel ki, már én is kezdem unni. Körülbelül 3 éve ilyen a hajam:

-elől : körülbelül szemöldökig ér, jobbra szoktam kicsit beállítani, zselével, hajlakkal

-középen: picit mindig felállítom, hogy hosszabbnak látszódjon a fejem, beletúrok kicsit.

-hátul, oldalt, körülbelül a fülem feléig ér, olyan 3 cm körül lehet.

Azt mondják nagyon rosszul áll, meg , hogy sosem lesz barátnőd(eddig igaz), ilyeneket mondanak. Pedig szoktak bámulni lányok, nem is akár milyenek.(nem nagyképűségből mondom, így sincs önbizalmam.) Pedig nem vagyok csúnya, sőt. Na de visszatérve mindig mikor kicsit lejjebb vágattam, akkor megbántam, és megígértem magamnak, hogy nem vágatom le soha. De visszajön, hogy változtatni kellene. Elől felállítanám, és középen is zselével, picit jobb oldalra. Nem tudom, így nehéz elmondani, de ha levágom, és rossz lesz, akkor meg várhatok vagy 2 hónapig, hogy újra nézzen ki valahogy a fejem.


2013. márc. 13. 19:45
 1/1 guzu válasza:
szerintem menj el fodrászhoz kérj tőle tanácsot, nézegess frizuramagazinokat abban esetleg ha van ami megtetszik akkor vágasd olyanra :D
2013. márc. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!