Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Van eggy lány...

Mit tehetnék? Van eggy lány az osztályunkból aki nagyon tetszik nekem. Jó viszonyba voltam a lánnyal,

Figyelt kérdés
de nem mertem elmondani neki mit érzek iránta mert féltam hogy elutasít. Most pedig a legjobb haverommal jár és a haverom és a lány is eltávolodtak tőlem. Teljesen össze omlottam

2013. márc. 13. 21:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Van ilyen... Most még elvakítja őket a szerelem, de ha hagyod őket egy kicsit, lehet, hogy észreveszik magukat. Vagy beszéld meg a haveroddal, hogy szerinted kicsit elhanyagol téged. Szerintem az egyetlen logikus megoldás ez, ha megbeszélitek. És azon ne akadj fenn, hogy ez a lány éppen a te haverodat szúrta ki. Van még nagyon sok kedves, aranyos lány, biztos találsz egy olyat, aki megmozgatja a szíved! :D De ha kort is írnál, azzal sokat segítenél... :)
2013. márc. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 net1973 válasza:

DETTO!!!

Velem is ugyanez van, de nálam csak a haverom távolodik.

A lányal még tök jókat beszélgetünk, remélem még lesz valami.

Én azt ajánlom, hogy dumáld meg a haveroddal, már hanem bunko, hogy neked is tetszik a lány.

Én ezt tettem (De nem emiatt távolodik a haverom)és most megint szóba áll velem.

Huh remélem segítettem.

2013. márc. 15. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!