Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek pszichopata vagyok?

Szerintetek pszichopata vagyok?

Figyelt kérdés
a munkahelyemen ezt allitjak rolam. bevallom furcsan viselkedtem gyerekesen allandoan lefotoztam az egyik kollegamat aki lany,(de csak viccbol ez miert baj)?es az utcan is ha meg lattam egy olyan lanyt aki hasonlit ra azt rogton lefotoztam, es meg mutatam a kollegamnak, aki nagyon kiborult tole es meg mondot a fonoknek. a fonok meg jatszotta magat elottem, hogy minden rendben van, megdicsert, mosolygot ram, de kozben meg alazott masok elott, meg egy csomo munkat adot nekem. aztan nekem elegem lett ebbol behuztam egyet okolel a szekrenynek de egy olyat hgy ossze kellet varni az ujamat es kirugtak .

2013. márc. 14. 13:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Az vagy!
2013. márc. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
kabe
2013. márc. 14. 13:26
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is kiakadnék, ha egy ilyen "furcsa" ember folyamatosan engem fényképezgetne, és feltételezem, mással is kiakasztottad a munkatársaidat. Én se szívesen dolgoznék veled, ha meg a főnököd lennék, én is megszabadulnék tőled. Ne legyél felháborodva, ha ilyenekért valaki hülyének néz, és a következő munkahelyeden próbálj normálisan viselkedni.
2013. márc. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de miert nem mondtak a szemembe hogy mi a bajuk? a hatam mogott minden feleket beszeltek rolam. elismerem hogy en is hibas vagyok, de ok is azok mert kiprovokaltak belolem hogy ugy viselkedjek . az a kocsog fonolk mindenkit tud manipulalni ellenem forditoot mindenkit mert nem nyaltam a segget
2013. márc. 14. 14:04
 5/9 anonim ***** válasza:

Őszintéin megmondva ha engem elkezdenél fotózgatni csak úgy , lehet kapnál egy állast .



A szokásod meg elég idegesítő , és nem is csodálom , hogy nem bírtak .

Hogy kirúgtak azt meg magadnak köszönheted , mert szándékosan rongáltál . Hogy sok munkát kaptál azt nem biztos , hogy kitolásból kaptad .


Én már 3 hónapja 2 ember munkáját végzem , mert a cégnek nincs pénze , felvenni még egy embert . Még így is örülünk , hogy havonta rendesen kapunk fizetést .

2013. márc. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
persze en vagyok a hibas mindegy.. en soha senkit nem beszeltem ki a hata mogott, mindenkit elfogadok olyanak amilyen.
2013. márc. 14. 14:34
 7/9 anonim válasza:
Szuletett paparazzi vagy :) ... kicsit beteges, de jol meglehet elni belole ... orulj, hogy kiderult ... menj el fotoriporterkedni ... (vigyazz: ott is kiosztanak neha egy alast)
2013. márc. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%
Már az írásodból meg a hozzáállásodból látszik, hogy egy idióta f@sz vagy. Ez az elfogadsz mindenkit olyannak, amilyen szöveget meg hagyjuk, ne legyél álszent. Te ilyen elvont gyökér lehetsz, aki nem használja az agyát és nem gondol bele abba, hogy a viselkedésed másoknak hogy jön le.
2013. márc. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
# 8/8as magadbol indulsz ki? te is egy seggnyalo kis kancso lehetsz
2013. márc. 16. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!