Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Középfokú nyelvvizsga követelm...

Középfokú nyelvvizsga követelmények!? (Többi alul)

Figyelt kérdés
16 éves vagyok,és nyelvvizsgázni szeretnék 1-2 év múlva. Aki volt már ilyen helyzetben az légyszíves leírná nekem hogy az angol írásbeliben milyen feladatok fordulnak elő? A szóbeli pedig mennyire nehéz? Lassan 9 éve tanulok angolt, de van sok sötét folt, nem a legjobb tanárom volt..:) Előre is köszönöm a válaszokat! :)

2013. márc. 14. 23:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Elsősorban attól függ milyen nyelvvizsgát akarsz letenni

ECL-en a szövegelést/beszélőkészséget nyomják (teszem azt levélírás), míg TELC-en inkább nyelvtan, multiple-choice tesztekkel. Meg még csomó nyelvvizsga van ezeken kívül is, ajánlom hogy nézz utána kicsit jobban.

2013. márc. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ECL-re gondoltam. :) Köszönöm a választ:D
2013. márc. 15. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!