Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az hogy 17 éves...

Miért van az hogy 17 éves gyerekként teljesen feleslegesnek tartom a Március 15. -ei megemlékezést az iskolákban?

Figyelt kérdés

Annyira túlerőltetik hogy már nem igaz.Miért nem lehet úgy csinálni hogy aki meg akar emlékezni az szépen megteszi egyedül,csendben.

Hányingerem van amikor az ünnepségen kell ülni,és valószínűleg nem a tömegtől hanem attól hogy annyira istenítik Magyarországot,miközben mindenki tudja hogy Magyarország egy sz@r hely.

Jó aláírom hogy Afrikában éheznek és nincs ivóvíz,de mi nem Afrikában lakunk hanem M.O.-n.


2013. márc. 15. 09:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Azért szar az ország, mert a mostani hatalmon lévő barmok telesen tönkre@sszák! Egyébként szép ország lenne, meg lehetne itt normálisan élni. Nem vagyok a nagy magyarkodás híve, de azért mégis csak azok vagyunk, illik megemlékezni!
2013. márc. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ha én egyszer hatalomra kerülnék az összes megemlékezést eltörölném a f@szba.
2013. márc. 15. 09:41
 3/13 anonim ***** válasza:
Jaj hát most nem kibírod azt a félóra megemlékezést egyszer az évben?
2013. márc. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De,azzal a fél órával semmi bajom.Azzal van a bajom hogy túl bonyolítják az egészet és úgy tüntetik fel ezt az országot mintha annyira jó lenne.De nem csak iskolákban van így,szerintem máshol is.
2013. márc. 15. 09:45
 5/13 anonim ***** válasza:
Amúgy bevallom őszintén én is utálom a nemzeti ünnepeket, de most nem tudunk mit csinálni! Hiába állítják be jónak az országot nem az, de van egy történelme, és azt tartják tiszteletben az emlékezéssel!
2013. márc. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
én 16 vagyok, teljesen egyetértek. már ez volt a 9. alkalom, már ge€ire unom az egészet. minden évben ugyan azt előadják, valami ultra-amatőr szar műsort hoznak össze, a faxom se kíváncsi rá, már 600000x láttam ilyen gagyi műsort, nem kell mégegyszer. nagyon túl van erőltetve ez a március 15 az iskolákban. közben semmi értelme ilyen fos műsort csinálni, csak +munka a diákoknak, és 30 perc unalom a nézőknek. közben senki nem kíváncsi rá
2013. márc. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igaz.Kokárdát se veszem fel,mert nem szeretek Magyarnak lenni.
2013. márc. 15. 09:52
 8/13 anonim ***** válasza:

"Jó aláírom hogy Afrikában éheznek és nincs ivóvíz,de mi nem Afrikában lakunk hanem M.O.-n."


Akkor legalább ennek örülhetnél,ha minden más sz@r...

2013. márc. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Jóval idősebb korosztályként értem én, amit mondasz, de ne keverjük a mai helyzettel, arról majd sok év múlva történelem órán essék szó.

Amúgy tény, hogy minden ilyen ünnepségen (most az államilag, pártilagról rendezettre gondolok), 1 perc a múltról, a többi a mai politikáról szól.

Azért ez nemzetünk dicső tetteinek része, pár szót röviden megérdemel.

Na ilyenből nem sok van, ellenpélda sajnos több.

Ugye az I. VH, aztán a II. Erről persze nem esik szó, meg a következményeiről (ünneplés szinten persze, hogy nem), ez az egy van igazán, amikor jó esélyünk volt kitörni.

Mi legtöbbször rossz lóra tettünk (magánvélemény, mindenkinek lehet, meghallgatom a másét: talán a legutóbbi választáskor is), azért is tartunk itt, ahol.

2013. márc. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

És itt a baj,hogy szerintem a mi helyzetünkről sose fog szó esni majd olyan 40-50 év múlva a töri órákon.

Ugyanúgy fogják mondani ott is hogy 2013 Magyarországa milyen jó hely volt.Az unokáink majd aztfogják hinni hogy ez egy nagyszerű hely,de mikor a nagyapa elmondja nekik hogy 2013-ban Magyarország valójában milyen is volt,lefognak sápadni.

2013. márc. 15. 10:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!