Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valentin nap. Ti ünneplitek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valentin nap. Ti ünneplitek a párotokkal, vagy feleslegesnek tartjátok?

Figyelt kérdés
Mindenki hatalmas Valentin napi lázban ég.Mindenhol férfiak szaladgálnak virággal csokival,hogy kifejezzék a szeretetüket,a csapból is ez folyik. Szerintem nem csak ezen a napon kéne kedveskedni a másiknak,hanem az év minden napján.Én nem ellene vagyok,mert ez egy szép nap,csak nem értem minek ez a felhajtás. :) Van párom és mi nem ünnepeljük,szóval ezt nem szingliként mondom.Ki van még úgy ezzel főleg párok,hogy felesleges?
2013. febr. 14. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem, tévedsz. Nem ég mindenki hatalmas Valentin napi lázban.


Mi nem ünnepeljük, mi csak "simán" találkozunk és "jó elleszünk", mint mindig. Ha valamit kedveskedni akarunk a másiknak, akkor azt megtesszük.... bármikor.

2013. febr. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*jól
2013. febr. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én kapcsolatban vagyok, de egyáltalán nem látom feleslegesnek. Ennyi erővel minden egyes ünnep butaság. Hisz nem csak a szülinapunkon esik jól a süti, nem csak karácsonykor kell az ölelés. Ez TÉNY. Tényleg minden nap kell a figyelmesség, szeretet, elfogadás. De mért ne ünnepelhetnénk meg a szerelmünket is? :) Nem kell jobban, nem kell másképp, nem kell a csilli-villi máz, de jól esik egy ölelés amit tegnap is kaptam, és holnap is fogok, és jól esik a meglepetés, amit adok és kapok, akkor is, ha nem ez az egyetlen ilyen nap, csak ma azt mondom mellé, hogy "Boldog Valentin napot!" :)

Mi sem csinálunk felhajtást, de fontosnak látom, hogy a szeretetnek sok ünnepe legyen, amikor egy kis plusz örömet csempészhetünk a párunk, szeretteink életébe. :)

2013. febr. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
leszarjuk mindketten
2013. febr. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!