Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Statisztika! EBEREK (főleg...

Statisztika! EBEREK (főleg felnőttek), szerintetek melyik a matematikának az a része, amelyiket teljesen feleslegesnek találtok, és traláltatok akkor is amikor tanultátok, és még ma sem haszánljátok?

Figyelt kérdés
2010. márc. 22. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Differenciál-egyenleteket például nem számolok minden nap.
2010. márc. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
Nincs olyan része, amit fölöslegesnek tartanék, mindegyik nagyon hasznos. A differenciálgeometriát eléggé utáltam, amikor tanulni kellett, és azóta sem használom, de nem gondolom, hogy attól fölösleges lenne.
2010. márc. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A hétköznapi életben gyakorlatilag már a ötödikes utáni anyagot nem használjuk. Talán még azt se.
2010. márc. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%
pl:egyenletek mikor használja ezt egy hétköznapi ember???.Az még jó,hogy az ilyen tudósok meg kémikusok meg fizikusoknak hasznára válik de pl tolem még soha nem kérdezték meg,hogy mennyi x2+y2 most ez csak egy példa.
2010. márc. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
24%
Matematikus vagyok. Szerintem a matematika egy része sem fölösleges. Ki tudja, hátha egy fontos megoldatlan probléma megoldásához kell?
2010. márc. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Például tudnál nekem mondani olyan példát, hogy mire használja a lakatos mesterséget tanult ember a függvényrendszert? vagy a pék a 2ismeretlenes egyenletet?

de mindenesetre a matemetika teljes egészében elengedhetetlen!!!! máskülönben szerintem az emberek 90%-a a tanultak 20%-se használja!!!!

2010. márc. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
bocs, mármint 20%-át se használja :S
2010. márc. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!