Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit szóltok ezen szép időjárás...

Mit szóltok ezen szép időjáráshoz?

2013. márc. 15. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:
te vagy az ingyenélő..majd amikor te rohadsz kinn a mínusz 10 fokban akkor pofázz!te senkiházi
2013. márc. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mert olyan sok mindent szoktak csinálni az ingyenélő majmok ugye ?

A járőrözés náluk az , hogy beülnek valahova kávézni , a munka , meg kiállni pénzt szedni . De a bűnözőket elfogna , arra már nincsen idejük , mer akkor csinálnának is valamit . Én és a többi adófizető tartjuk el ezeket a mocs ko sokat . Csoda , hogy csináltak most valamit .


Én legalább rendesen dolgozok és nem csak mások pénzét szedem minden apróságért . Még ők vannak felháborodva , hogy 45 évesen nem mehetnek nyugdíjba , mert a sok semmitevés tényleg megerőltető .

2013. márc. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
aha,hát rohadtul nincs igazad...Tudod milyen nehéz a 2éves kiképzés míg rendőr lesz valaki?milyen furcsa még sosem hallottunk olyanról hogy pl valaki megölt 5 embert és csak úgy megúszta,és nem kapták el..vagy olyanról sem hallottam még hogy valakit úgy büntettek meg a rendőrök hogy nem csinált semmit..pl teszem azt mész az úton részegen vagy jogsi nélkül vagy csak 100-al többel mész mint a megengedett..és a rendőrök elkapnak..megbüntetnek..és kitudja lehet egy gyerek életét mentették meg ezzel hogy megállítottak egy száguldót,mert lehet hogy a következő út végén elcsaptad volna...nem csinálnak semmit..hmm..de azért az a 2 évet lehúzták hogy a te szavaddal élve "ne csináljanak semmi"..majd ha képes leszel arra hogy felvegyenek a rendészetibe és ott megállni a helyed,na akkor ugass...mily furcsa ha mész az úton és valaki agyonver(ami mellesleg nem ártana)..kit hívsz fel..az anyukádat?:D ki jut először eszedbe..hát hogy rendőrt kell hívni..ezért vannak...van erre egy mondás..ha a rendőrt ellenségednek vagy nem kívánatos személynek tekinted tudd hogy ő az egyetlen aki ismeretlenül is kockára tenné az életét érted!!..ez is egy munka..te lehet hogy azért dolgozol ennyit mert lusta voltál tanulni..van 8 általánosod vagy egy 2-es érettségid..azt itt pofázol...akkor rohadj a gyárba és ne panaszkodj te szerencsétlen!
2013. márc. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Majd ha állsz a tűző napon 45 percet vigyázzba,vagy futsz napi 5 km akkor pofázz te
2013. márc. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
és ha a bűnözők nincsenek elfogva az nem a rendőrség hibája..az sajnos az alkotmány és a törvények hibája hogy ennyire megvan kötve a kezük...hidd el ők lecsuknának mindenkit,ha tehetnék..
2013. márc. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ok nélkül nem büntet a rendőr ? Te melyik országban élsz , mert nem Magyarországon az biztos .

Ha megállít a rendőr azt nézi , hogy egyből mibe tud bele kötni . Meg beképzelt trógerek és még köszönni , se tud . Bár te se vagy különb .

Pl.: Egy kiégett hátsó rendszámtábla világításért 20ft-al büntetnek . Ettől hány ember fog meghalni szerinted ?


Nem ússzák meg a bűnözők ?

Körülbelül minden napos , hogy a cigányok betörnek valahova és a rendőrök nem is érdekli az ügy .

Vagy el lopnak az udvarodból 10m3 fát amikor nem vagy otthon , szólsz a rendőröknek ők talán kifáradnak majd 6 óra múlva . Fényképeznek párat és le van tudva a részükről az ügy , még a szomszédot se képesek megkérdezni , hogy látott e valamit .


Ez a két példa saját tapasztalatom , de ha gondolod sorolhatnák még .


A kiképzés után meg megy a semmitevés . Van egy ismerősöm , aki benzinkutat üzemel és ő szokta mesélni , hogy beülnek oda a rendőrök , kávézgatnak és beszélgetnek majd mennek egy kört és újból elvannak ott bent 2-3 órán keresztül .

Tényleg keményen dolgoznak .


Ja és megtámadnak az utcát , mire kiér a rendőr , addigra mokkás kanállal ki ássák a síromat .


"ismeretlenül is kockára tenné az életét érted"

Talán Amerikában vagy máshol igaz , de nem itt .

Úgy egy hónapja láttam , hogy 2 ember összeverekedett 4 rendőr meg a túloldalt nézte őket , és a kisujjukat se mozdították volna meg .


"Majd ha állsz a tűző napon 45 percet vigyázzba,vagy futsz napi 5 km ... "

De elég jól el vagytok puhulva , ha ez nehéz . Mikor én voltam sorkatona nyáron 35°-ban gázmaszkban kellett 10 km-t futnunk , meg 500m békaügetés , és még sorolhatnám .



"és ha a bűnözők nincsenek elfogva az nem a rendőrség hibája.." Nem is próbálják megkeresni a bűnözőket , akkor miről beszélsz ?

2013. márc. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hát vannak ilyen rendőrök elhiszem ha ezek a saját tapasztalataid...sajnálom mert akkor ezek az emberek meg sem érdemelnék h hivatásosak legyenek..én ha rendőr leszek biztos nem leszek ilyen!:)
2013. márc. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Bocs egy e betű kimaradt .

nem 20ft , hanem 20eft .

Így néz ki helyesen :

Pl.: Egy kiégett hátsó rendszámtábla világításért 20tft-al büntetnek .


Az a baj , hogy rengeteg ilyen van és kevés manapság a normális rendőr .

Olyan 10 éve még ért valamit a rendőrség , de ma már semmit se .

10 éve még tisztelték a rendőröket , de ma már mindenki lenézi őket , pont azért amit művelnek mostanában .

Én se így beszélnék róluk , ha nem tapasztaltam volna , hogy miket művelnek .

2013. márc. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!