Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha 4-5 helybeli...

Mit tennétek, ha 4-5 helybeli "roma" el akart vinni K. nak, de sikerült megúsznotok és most az összes teljesen rátok áll, mert nem hagyja őket nyugodni a dolog (félnek h el mész a rendőrségre) és bújkálnotok kell, mert figyelnek?

Figyelt kérdés

#roma #prostitúció #búkálás
2013. márc. 18. 13:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Először is, hogy kerültél ilyen bizalmas viszonyba ezekkel a romákkal? Nem hiszem hogy csak úgy kipécéztek maguknak.

Megoldás: Én biztos elköltöznék jó messzire, ha feljelenteni nem merném őket.

2013. márc. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
NEM TEHETEM MEG H ELKÖLTÖZZEK..EZ PEDIG ÍGY VOLT KIPÉCÉZTEK:( CSAK PÁR SZÓ VOLT A KONTAKTUS
2013. márc. 18. 14:01
 3/8 anonim ***** válasza:
feljelentettem volna őket.
2013. márc. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem bántanak akkor semmit se csinálj. Kerüld el őket jó messzire.
2013. márc. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Feljelentés nem oké mivel a rendőrség sem tesz "ellenük" ; Az hogy elkerülöm meg megy kb. addig amíg el nem kapnak??? Mert ha valamit elterveznek szerintem nem nagyon nyugszanak amíg végre nem hajtják, nem bírják el viselni ha valami nem úgy van ahogy ők akarják!!
2013. márc. 18. 16:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha elkapnak, mondd nekik, hogy ügyvédi letétbe helyeztél egy levelet, és ha veled bármi is történik, felnyitják a levelet és ott van leírva, kikek kell keresniük.
2013. márc. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Számomra családom és persze a saját biztonságom a legfontosabb dolog a világon.

Megkérdezhetem, hogy miért nem teheted meg hogy elköltözz?

Mi az ami fontosabb a saját biztonságodnál?

Mi az amit ne tudnál magaddal vinni, az új otthonodba?

2013. márc. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Miért nem mész el prostinak ? jól keresel vele, ha szerencséd van élvezed is. én ha csaj lennék megfontolnám. bár a "romák" nem lehetnének stricik. a prostitulció legális, de a lányok futtatása már illegális tevékenység.



Ami törvényileg le van fektetve, hogy a lányok az autópálya mentén nem állhatnak, meg van határozva hogy kissebb településeknél lakott területtől számított 500 méteren kívül lehet állni az út szélén bájologni, Nagyobb települések esetében pedig kijelölnek "türelmi zónákat"

Törvénybe van iktatva a kéjjelgés reklámozási módja is, tehát stricinek lenni már nem túl legális, a csaj saját magát áruhatja, azomban rajta kívüli személy nem fojtathat reklámtevékenységet, nem futtathatja a lányokat. Kivételt képez az internet, ha valaki igényes csajt akar az interneten rengeteg apróhirdetés van.


Teljesen legális dolog, azonban a monogám begyepesedett konzervatív társadalom óckodik ettől a fajta szolgáltatásól. Sokan elítélik. de sokan űzik. Magyarországon a 30 év feletti férfiak 30-40%-a kipróbálta már prostituálttal, rengeteg olyan férfi van aki a szüzességét így vesztette el. Erre a "szolgáltatásra" nagy igény van, főleg az emancipáció óta, és a nők egyenjogúságának fennhangoztatása óta.


Ha vállalod a szakmát készülj fel bizarr kérésekre, speciel análszexet azt egyik prosti se vállalja be, de van sok láb és harisnyamániás, de egy kuncsafton akár 5-10-15ezret is kereshetsz.


A másik gond lehet a Droghasználat. hogy a lányok télen lenge cuccban is bírják a hideget a "romák" drogokkal tömik, így ha nagyon rád akarják tukmálni akkor névtelen feljelentést tehetsz drog tevékenységért ellenük.

2013. márc. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!