Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » SOS, értékbiztosított, vagy...

SOS, értékbiztosított, vagy ajánlottnak számít az MPL Üzleti csomag?

Figyelt kérdés

Az MPL üzleti csomag, az értékbiztosított, ajánlott? Mi van ha elveszik.

Röviden: vettek tőlem nagy értékben, külön kérte a vevő, hogy ajánlottan, Párom ment be a postára, új gyakornok kislány. Párom csak azt kérte, hogy ajánlott legyen! A többi mindegy, csak ne legyen plusz költség. Én már előtte lemérettem, akkor is ezt az összeget mondták. De szerintem ez nem ajánló szelvény amit kaptam. Az érték rá van írva, de nem említ értékbiztosítást, ilyesmit.

Fő kérdésem: mi lesz, ha elveszik a csomag? Visszaigényelhetem a pénzt, értéket?



#posta #ajánlott #MPL üzleti csomag #értékbiztosított.
2013. márc. 18. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Amit te kaptál az lehet, hogy csomagszállító levél, ergó csomagként lett feladva, nem levélként. Ajánlottan csak levelet lehet feladni.


Ha elveszik tarthatsz igényt kártérítésre, de az külön tészta, értékbiztosított küldemények nem nagyon szoktak eltűnni, arra kiemelt figyelem fordul.

2013. márc. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. márc. 19. 08:32
 3/3 anonim ***** válasza:
A sima ajánlott levélen nics értékbiztosítás,lehet hogy csomagként lett felvéve.Ha beírod ide hogy pontosan mi áll a feladóvevény fejlécén akkor meg tudom mondani milyen fajta küldemény,esetleg még a ragszám betűjelét is leírhatod.
2013. márc. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!