Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ilyen helyzetben mi az illendő?

Ilyen helyzetben mi az illendő?

Figyelt kérdés
Pá napja egy középület bejáratán szerettem volna bemenni,de pont jöttek kifelé. Két férfi volt, és az egyiknek egy kisbaba volt az ölében. A fiú kinyitotta az ajtót, és előre engedtek mert ugye a lányoké az elsőbbség, én meg az vagyok. Én előre mentem és megköszöntem, de utánam még volt egy férfi,ő is akkor akart bemenni, aki meg előre engedte őket, lehet a kisbaba miatt, vagy csak úgy nem tudom. Az jutott utána eszembe, hogy ez bunkóság volt tőlem? Mert hiába vagyok lány, neki egy bab volt a kezébe.
2013. márc. 19. 10:53
 1/2 A kérdező kommentje:
baba bocsánat nem bab :)
2013. márc. 19. 10:54
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem vagyok járatos a spanyol/francia etikettben, de az elmondottak alapján ha előreengedtek és még meg is köszönted, akkor nincs min rágódni. Én is előreengedtem a hölgyeket akkor is ha éppen rajtam lógott a kölök.
2013. márc. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!