Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az összes karóra megáll a...

Az összes karóra megáll a kezemen mitől lehet ez? Esetleg valami babona ezzel kapcsolatban? (nem szar órák voltak amik lemerültek volna, több Casio óra is megállt a kezemen pár hét, max 1 hónap után. )

Figyelt kérdés

2013. márc. 19. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
kínai piacról van
2013. márc. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ÜDvözlet néked, ó Hamlet! Az IDŐ-ben lehet a probléma gyökere.

Első felvonás; 3. Szín

*

HAMLET

Több dolgok vannak földön és egen,

Horatio, mintsem bölcselmetek

Álmodni képes.

(...)

Kizökkent az idő; - oh, kárhozat!

Hogy én születtem helyre tolni azt.

2013. márc. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem a kínai piacról van, Casio üzletből vásároltam őket és ott sem tudták megmondani miért álltak meg.
2013. márc. 19. 16:39
 4/4 anonim válasza:
Hehe, az én CASIO órámon van egy felirat: "10 YEAR BATTERY"....Az órát ajándékba kaptam 2002 szeptemberben, és most kellett elemet cserélni bele :D ez 10év +5 hónap, de kitudja mikor gyártották az órám, és meddig volt a boltban, azaz van egy kis plusz idő mit nem tudom mennyi. Nem hinném hogy balszerencse van a veled történteknél. Gondolom hogy valami az aurádban van vagy ilyesmi. Én ezt egy reikistől vagy **stól kérdezném meg.

** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2013. márc. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!