Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megbizható a magyar posta?

Megbizható a magyar posta?

Figyelt kérdés
Szaisztok! Egy sisakról lenne szó. Neten megtudnám rendelni, postán meg is érkezne, csak olyanokat hallok a Maygar Pstáról, hogy cssak felállna a fületek!! Bízzak a maygar postában, vagy várjam meg amig hátfőn érte tudok menni?
2009. szept. 16. 17:00
 1/8 anonim ***** válasza:

ugyanolyan megbízható, mint minden magyar állami cég.

pont ugyanannyira, sajnos. :)

2009. szept. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát nálunk rendszeresen megfelezték a borítékban küldött pénzt, de egy sisakot csak nem fognak.::)
2009. szept. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

csak ajánlottan rendeld, tehát utána lehessen nézni hogy merre jár.


Simán nehogy!

Amit lehet visznek... én is ráfizetek a trackingra de inkább ez minthogy azon izguljak megjön-e egyáltalán...

2011. febr. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nem. Ajánlott küldeményt is lazán felbontják, majd újrabecsomagolják egy nájlonfoliába és mellékelnek egy kis cetlit, melyben leírják, hogy a küldemény sajnálatos módon megsérült a postai folyamatok során. Szép pecsét is van rajta. A sérülés alapján tuti hogy felbontották, hogy kiférjen rajta a tartalma a boritéknak. Kis faluban történt meg, nem először, ahogy hallottam másokkal is megtörtént hasonló. Pedig nem gondoltam volna, hogy velem is meg fog esni. Egy kiváncsi, szemét banda az egész. (nagy érték nem volt benne csak fontos papírok)
2011. márc. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

3. Valaszolo voltam.


Nekem most jott vissza egy AJANLOTT ELSOBBSEGI levelem amit 2010. 09. 20-an adtam fel.


Igen, jol szamolod 6 HONAP!!

Megy majd a netre...

2011. márc. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez nagyon durva.. :(
2011. jún. 29. 22:06
 7/8 anonim válasza:
Azóta megjött már?
2018. máj. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen :DDDDDD
2018. máj. 24. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!