Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet fültágítója egy egészség...

Pumpkinsaurus kérdése:

Lehet fültágítója egy egészségügyi dolgozónak?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és jövőre szeretnék jelentkezni a Semmelweis egyetem szülésznő, vagy ápoló szakára. 5 mm átmérőjű fültágítóm van, amitől viszont nem szeretnék megválni (sőt még tovább szeretném tágítani max 15mm-eresre). Tisztában vagyok azzal, hogy a kórházban komoly előírások vannak (csak nem tudom, hogy mennyire szigorúak).

Kicsit váll aláig érő hajam van, ami teljesen eltakarja a fülemet (még a szüleim sem látták soha), csak akkor látszik, ha felcopfozom.


Szerintetek ez problémát jelenthet? (Csak szeretném tudni, hogy akkor időben ki tudjam venni, hogy összehúzódjon a fülem.)


(Légyszíves mellőzzétek az olyan válaszokat, hogy a fültágító undorító stb., mert nem ez a kérdés.)

Előre is köszönöm. :)



2013. márc. 19. 19:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Lehet ki

kell venni a fültágítót

2019. jan. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!