Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Postán feladott levelet még...

Postán feladott levelet még vissza lehet hívni?

Figyelt kérdés
Tegnap adtam fel egy levelet ajánlottam, aztán utólag rájöttem, hogy nem írtam alá egy fontos papírt... Így az egész érvénytelen. Ráadásul egy fontos küldemény. Ha bemegyek a postára és szólok, akkor van rá lehetőség, hogy ne küldjék el?

2013. márc. 20. 10:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha tegnap adtad fel , akkor már a címzettnél van , vagy a hozzá legközelebbi postán .


Szóval már késő , de szerintem amúgy se adnák vissza , miután feladtad .

2013. márc. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elmentem a postára, és már késő volt. A leveleket elvitték. Ez a szívás, a saját hülyeségem a feledékenység...
2013. márc. 20. 13:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Elvileg van olyan lehetőség, hogy a "Feladó utólagos rendelkezés", aminek ugyan díja van, de tudsz változtatni a levelen címet, címzett nevet stb... hogy ez mennyire működik a gyakorlatban a te esetedben, azt nem tudom. Én szólnék annak a postának ahová ment a levél, hogy ne kézbesítsék ki. (feltéve ha még nem történt meg)
2013. márc. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!