Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Azt mondták rám, hogy aranyos...

Azt mondták rám, hogy aranyos vagyok. Ahelyett, hogy azt mondták volna szép! :D Ti minek örülnétek jobban ha mondanák rátok, aranyos vagy szép?

Figyelt kérdés
2013. márc. 20. 21:39
 1/6 A kérdező kommentje:
jobb azt hallani egy fiú szájából, hogy szép :)
2013. márc. 20. 21:40
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem egy fiú ne mondja egyiket se!!!

Ha mi fiúk azt mondjuk aranyos vagy, akkor azt azért tesszük, mert aranyosan viselkedtek, ettől függetlenül lehettek szépek is. Fordítva is igaz, tehát aki szép az lehet, hogy aranyos is.

2013. márc. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

az aranyos nem a szép ellentéte


ha egy pasi azt mondja, hogy aranyos vagy, akkor szívesen megdugna, de nem akar beléd szeretni

ha szépnek mond, akkor lehet, hogy komolyabban érdeklődik irántad

2013. márc. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
tudtam én, hogy ez nem jó :(
2013. márc. 21. 15:06
 5/6 anonim ***** válasza:

másrészt, aki aranyos, az nem biztos, hogy tényleg szép

én pl. gyerekere is szoktam modani, hogy aranyos, mikor büszkén mutogatják a fotót, persze a szülőnek ő a legszebb, de nekem egyáltalán nem tetszik, mert mondjuk kalácsképe van, vagy a tapló apucira hasonlít, csak nem akarom megbántani az elfogult anyukát, nagyit

2013. márc. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ennek nagy része hülyeség amit írtak attól hogy valaki azt mondja hogy aranyos az nem azt jelenti hogy nem is szép az általában együtt jár és egy csúnya dolgokra nem mondják azt hogy aranyos.
2013. márc. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!