Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Minek követeli mindenki a...

Minek követeli mindenki a nagyobb képátlós telefonokat?

Figyelt kérdés

Mindenki kritizálja az Iphone5-öt, hogy nem tudnak csinálni nagyobb képernyőset. Az Apple szerintem nem is akart, pedig csinálhatott volna! Nagyon idegesítő azok kommentjeit olvasni, akik kritizálják, hogy csak hosszabb lett és semi extra. Véleményem szerint az Apple csak több időt akar magának, hogy a soron következő Iphone minden telefonnak oda verjen.

Az egész nagy képernyőről meg a véleményem hogy kell a fenének olyan telefon, ami után még egy zsebet is venni keljen és amúgy is az már nem telefon! Akkor még megérteném ha az emberek is nőnének, de szerintem nem kell minden évben nagyobb telefonokat csinálni. Felesleges.


2013. márc. 21. 23:26
 1/2 anonim ***** válasza:

he he he, én pár dolgot figyelek ilyen készülékek választásakor!

(egyébként tök mind1 hogy android vagy apple vagy winfos)


Szóval: Lehessen telefonálni, elférjen a zsebembe (compact technológia) de hozza az igényemhez szükséges színtett.

Ezért van (xperia mini pro)-m.

Mindent tud amit az idősebb testvérei.

Vezérelni tudom vele az okos tévémet, a számítógépemet, használható vele a rádiós egér/billentyűzet, kezeli a külső pendrive-om, lehet rajta játszani az eddigi összes androidos játékkal ami eddig kijött, az internet böngészés sem akadály.

kicsike de mindent tud amire szükségem van. és elfér a zsebembe.


A kijelző mérete kicsi??? Nekem tökéletes.


Az hogy sokan miért sírnak pont nem érdekes, az a lényeg, hogy te meg legyél elégedve a kiválasztott termékkel.

Nem kell félteni/sajnálni a készítőket, alapos okuk van stratégiát alkalmazni a fogyasztókon. Én is kiéheztetném kicsit a vásárlókat, hogy jobb legyen a bevételem.

2013. márc. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tökéletes válasz. Kössz!
2013. márc. 22. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!