Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék modell?

Hogyan lehetnék modell?

Figyelt kérdés

Szeretnék modell lenni. Kifutó vagy újságmodell(NEM FELNŐTT ÚJSÁGOKBAN, AZT SOHA, MEG MÉG KICSI IS VAGYOK AHHOZ!). Sokan mondják hogy modell alkatom van. Az arcom se csúnya. Viszont képeim nem nagyon vannak, mert az ismerőseim között senki se szeret képeket csinálni. Magassarkúban még egy kicsit tanulnom kéne járni.


15/L. 172cm. kb. 50 kiló (egy kicsit próbálok még felszedni, de nem nagyon vagyok hízásra hajlamos)



2013. márc. 22. 08:54
 1/6 A kérdező kommentje:
Jah azt elfelejtettem írni hogy van a jobb oldalamon egy májfolt (születésem óta) ami csak fürdőruhában látszik. Amúgy egész jó tanuló is vagyok (4-5, kevés hármassal a bizonyítványomban), és jól beszélem az angolt.
2013. márc. 22. 08:57
 2/6 anonim ***** válasza:
26%
2 egyszerű lépésben :) 1. Ne legyél RONDA bazzd meg !!!!! 2. Takarodj a a fehér zombiszemű idegbeteg degradált lohugyszagu kúrva anyádba!
2013. márc. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
NA TE NE ANYÁZZÁL JÓLVAN!!! amúgy is nem láttál képet, nem tudod megmondani hogy ronda vagyok e vagy sem, és nem vagyok ronda, képzeld. Szép arcom van kék szemeim és (ez most egoistán fog hangzani) és sokan mondják hogy nagyon szép vagyok. Kíváncsi vagyok hogy te hogy nézel ki.
2013. márc. 22. 22:31
 4/6 anonim ***** válasza:

Először is: első válaszolónak, ha nem is ebben a hangnemben, de valamennyire igaza van, mert naggyából minden második modellkedéssel kapcsolatos kérdés a "Hogyan lehetnék modell?", a válaszok pedig ugyanazok, amit a második pontban írok le.

Másodszor: interneten keresztül nézz utána néhány jó ügynökséghez, tölts ki jelentkezési lapot, küldj fényképet nekik, és majd jelentkeznek. De röpke néhányszázezer forintért csináltathatsz magadnak portfóliót is, ha akarsz. üdv 14/L (már csak az IQ külömbség miatt is)

2013. márc. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
31%
SE PORTFOLIO SE MODELL SULI. EGY UGYNOKSEG NEM KER PENZT AZERT HOGY TE NALUK DOLGOZZ. AZERT VESZNEK FEL MERT TUDJAK HOGY VAN JOVOD ES PENZT TUDSZ KERESNI NEKIK IS A MUNKADDAL!!!!!!!!!!!!!!!!
2013. márc. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 rea:) válasza:
Kifutóra csak 173cm lehet menni,de nem feltétlen van így ! Hisz ott van Palvin Barbara 168-170 cm és a világ egyik leghí resebb modellje! Több ügynökséghez kell elmenni, mert ahol pénzt kérnek, ott sarkon kell fordulni .Úgyanis magyarországon kb. 5 professzionális modell ügynökség van ! Ami nagyon fontos a mell-,derék-és csipő bőséged.
2013. márc. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!