Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, nagyon szerelmes...

Mit tegyek, nagyon szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Szóval nagyon szerelmes vagyok egy fiúba, aki az osztálytársam.Ha ott van elkezd nagyon erősen, és szaporán verni a szívem, és állandóan a közelében szeretnék lenni.Neki más lány tetszik, és nagyon szomorú vagyok emiatt.Ennyire szerelmes még soha életemben nem voltam.Amúgy 11 éves vagyok.Nagyon szeretné, ha tetszenék neki.Tisztába vagyok vele, hogy 11 éves vagyok, és nem ezzel kéne foglalkoznom, hanem a tanulással, de annyira szeretem.Mit tegyek?
2013. márc. 22. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Verd ki...
2013. márc. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem fog menni!
2013. márc. 24. 10:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyen még fog történni :) egy szerelem sem tart öröké azaz:nem leszel örökké ilyen szerelmes belé egy idő után meg csak tetszeni fog.Mellesleg honnan tudod hogy neki másik lány tetszik ? :O
2013. márc. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ, onnan, hogy mindenkinek elmondta, hogy bele szeretett.:( Állandóan a nyomában van :(
2013. márc. 28. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!