Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok segiteni, gáz-...

Tudnátok segiteni, gáz- gumilovedékes-pisztolyt választani?!

Figyelt kérdés

Szükségem lenne egy megbizhazó fegyverre amely 1,esetleg 2lövéssel megváltoztatja a támadó vélemenyét :)

Ugy hallottam, hogy vannak gázpisztolyok is mellyek képesek gumilövedék kilövésére,de gumilövedékes is megfelel.Pénztárca kimélő megoldásokat előnyben részesitem,de kb.30.000.Ft még belefér ,ha nagyon jó akkor esetleg többért is vásárolnék.



2013. márc. 22. 17:53
1 2
 11/15 kovpet ***** válasza:

[link]

2:40-nél

2013. márc. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

Azért írtam hogy gumis fegyver ne vegyen, mert nagyon bizonytalan a későbbi sorsa a gumilövedékeseknek.

A keserű művek ezért adta ki az onesta gr-t, merg a papírja gáz riasztóról szól.

2013. márc. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

rg89 ik,ka,kb,kc,kd ritkán ke

rg89s

rg79 hatlövetű mind.

2013. ápr. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Egyébként az összes gázpisztoly gumizható, aminek max kb a feléig ér be a ,,lemez alakú akasztó,, ,néha ez félkör alakú a sokkal régebbi tipusoknál. illetve a töltényűr legalább kb 30mm -es,hogy a 17mm-es töltény(9mm k),és a 10mm es gumi elférjen.

A betüjelzések a fenti válaszomban a röhm revolverek tokján található két darab betü a gyártási évet jelöli.Ha jól emlékszem A=0 b=1 c=2 stb abc sorrendben(abcdefghik) az j et kihagyják,de a lényeg ,hogy gumis röhmök,amikhez használtan lehet jutni, a vatera tele van velük:

IK,KA,KB,KC,KD,gumilövedékes rg89 451 ptb jű röhmök.

Valamint az összes rg79 6 lövetű,az rg89-es hez hasonló eszközök mind gumi kilövésére alkalmasak.rg89s.Egyébb tipusok a röhmökön kívül is vannak persze.Minimum 40 joule ajánlott.

Aki gumit akar tesztelni,gyakorolni,annak ajánlom a 8mm es gumilövedéket,vagy a horgászgumi golyókat.Lehetőleg lapua töltényt nem használva.

Különösen a lapua töltény használata 10mm es gumi esetén toktöréshez vezethet.Főleg gyakori lövöldözésnél.Ezeket a gázpisztolyokat,habár elég jól bírják NEM erre tervezték!

A jó tárazás mondjuk: első két lövésre umarex töltény 10mm gumival,a maradék 4 re pedig lapua töltényt 10mm gumival.Márcsak azért is mert a lapuában komolyabb teljesítményű lőpor van.

2013. máj. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Hello!


itt egy link a Keserű Pitbull M12-vel kapcsolatban: [link]

itt szerintem legtöbb kérdésedre választ kapsz.

2013. jún. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!