Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Iskolába nagyon beégtem nem...

Iskolába nagyon beégtem nem merek bemeni az iskolába valaki tanás? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Szünet volt az iskolába pont jöttem ki ótától és nagyon kellet pisilni gondoltam beszaladok a lény WC-be és ott mindég be van csukva az ajtó ha WC-nek ha nem és benyitottam az eggyikbe de úgy hogy nem vettem észre valaki van ott mert figyeltem nem e jön-e be a tanár vagy valami lány és megláttam a lányt... hogy ott pisil és a hab a tortán hogy utánam jött a tanár hogy mit keresett ott és ránk nyitott...
2013. márc. 23. 15:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Tégy úgy mintha mise történt volna! Nem nagy dolog, bárkivel megesik az ilyesmi.
2013. márc. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2013. júl. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!