Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért vörösödök el állandóan,...

Miért vörösödök el állandóan, bárki közelében?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy már nagyon sok ilyen kérdés van, de nem találtam igazi válaszokat. Ha beszélgetek valakivel/valakikkel, haverokkal,lányokkal,bárkivel...egy idő után totál vörös leszek, és ez nagyon zavar. Már nem egy lány nevetett ki és hagyott ott emiatt. Van rá valamilyen gyógyszer vagy krém vagy bármi más? Előre is köszönöm. 17/F

2013. márc. 23. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:
beszélgess velem, én úgy sem látom, ha piros leszel :)
2013. márc. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon aranyos lehetsz :) És ha ennyi miatt hagytak ott , képzelem milyen értelmesek lehettek, szóval ezek miatt a lányok miatt egy percig se szomorkodj.
2013. márc. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
amúgy szerintem is aranyos
2013. márc. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem is miattuk szomorkodok. Ott, akkor, abban a helyzetben ciki volt, de utána már nem érdekelt. Inkább engem zavar...de nagyon ez a folyamatosan vörösödés/pirulás...vagy akárminek nevezzem.
2013. márc. 23. 16:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem erre nincs gyógyszer :) De ha megvigasztal a tudat, hogy más is így van ezzel, akkor itt vagyok én is. Újabb társaságban / fiúkkal akiket nem ismerek 2-3 éve folyamatosan ég a fejem. Már megszoktam , engem nem zavar, szerintem te is törődj bele. ( második voltam és 16 / L)
2013. márc. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Figyelj én lány vagyok, de az én arcom is piros szokott lenni kétoldalt, de engem különösebben nem zavar
2013. márc. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!