Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok ezekről a képekről?

Mit gondoltok ezekről a képekről?

Figyelt kérdés
[link] Nézzétek meg nagyban is és kérem a véleményeteket.
2009. szept. 17. 19:32
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja és irjátok le melyik tetszik a legjobban.
2009. szept. 17. 19:33
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem a második tetszik.A többi nem olyan hatásos.
2009. szept. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a 2. és a 7. nagyszerű lett:) A többinek is megvan a maga szépsége:)
2009. szept. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
szerintem nem valami jók a kompozíciók, az jó lenne gyakarolni. amúgy a témák és a fókusz perfekt.
2009. szept. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nagyon amatőr vagyok még és szeretnék jól fotózni és szeretek is.De fotó sulira vagy valami fotós tanfolyamra nincs keret és még amugy nagyon fiatal is vagyok(12 éves)Tud valaki segiteni hogy egy kicsit jobban fotózzak?
2009. szept. 17. 20:20
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is a második tetszik a legjobban.
2009. szept. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

hát először is tanuld meg kezelni a fényképeződet.:) nem lehet mindent automatával szépen fényképezni.

aztán először ne tájképeket készíts! virágok, ceruzák, gyöngyök- bármilyen kisebb dolgot, csak figyelj a fókuszpontra.

továbbá nagyon fontos figyelni a hátteret, és azt, hogy a te vagy a fényképeződ árnyéka ne legyen benne a képben(kivéve, ha úgy akarod)

2009. szept. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát nem a legjobb a fényképezőnk se alig van rajta pár funkció.Ezek vannak:automatikus,hó,tengerpart,tájkép,szürkület,nagy érzékenység csak ezek vannak.Ebből melyiket kéne használnom?amugy köszi a válaszokat.
2009. szept. 17. 21:17
 9/10 anonim ***** válasza:
közelire a érzékenységet, nagy fényre és csillogásra a hó-t, tájkép-tájkép, félhomály, sötétség-szürkület, automatával meg gyakorlatilag bármit, ha nem akarsz kihangsúlyozni semmit.
2009. szept. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én a másodikat kiraktam háttérnek, annyira tetszik:) Pont valamelyik nap kezdtem el keresni ilyenfajta képeket háttérnek, de egyiksem volt az igazi...

Köszi szépen:)Ügyes vagy:)

2009. szept. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!