Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az agyon retusál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az agyon retusált képekről? Pl különböző közösségi oldalakon?

Figyelt kérdés
ha van vicces sztori megoszthatjátok azt is :P
2011. ápr. 17. 20:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szerintem az már nagyon mű ha annyira retusálják. én max a piros szemet szoktam vagy 1-2 pattanást. most ha meg az randizik valakivel jó nagy csalódás érheti :D xD
2011. ápr. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
én is azon gondolkodom XD amikor ismerőseimnek látom már már ismeretlenségig elbarmolt képeit
2011. ápr. 17. 20:53
 3/12 anonim ***** válasza:
Én csak apró korrekciókat szoktam a képeken végezni pl piros szem, bőrhiba, árnyék. Persze ezeket is ésszerű határokon belül.
2011. ápr. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
igen. és az a legjobb amikor valaki nem is tudja ezeket használni és valami iró szörnyű képet csinál magából XD
2011. ápr. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát én nem tenném, mert tiszta ciki lenne ha valaki azt mondaná, hogy élőben gáz vagyok. Nyilván nem azt a fotót töltöm fel, amin éppen kiver a ragya, de az előnyösebbek mellett "hétköznapi" képek is kellenek.
2011. ápr. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Darcy01 ***** válasza:
Gáz!
2011. ápr. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

nem tudom.


Nem nézegetem a közösségi oldalakra kitett fotókat, kivéve ha baráté és én is rajta vagyok!


A másik: amit betudhatok retusnak: szürke árnyalatos kép, esetleg szépia, amivel találkoztam.


Szóval passz. Én nem igazán találkoztam ilyennel. Az összes haverom felismerhető még a pattanásai is.

2011. ápr. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
leszarom
2011. ápr. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Van egy barátnőm, rohadt jó képek szoktak róla "készülni" xD de tényleg hogy azt gondolod hogy hú de jó csaj lehet de ha találkozol vele az életben hát az elég lelombozó (mármint randi pasi szemmel :D ) Szóval én az ilyeneket kihagyom. Inkább készüljön rólam szar kép és az életben legyek szép mint ez, meg inkább engem mutassanak a képek

18/L

2011. ápr. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
73%

Én agyonretusálom és szerkesztem a képeimet, de nekem pont az is a célom, hogy felismerhetetlen legyek (negatív kép, csak fekete fehér szélsőérték, stb.). Azért mert aki ismer az úgyis tudja ki vagyok, aki meg nem, az meg ne nézegessen. A képem nem kirakatba való, és senkinek semmi köze a magánéletemhez, ezeket nem szoktam feldobálni ilyen oldalakra. Az a pár agyonszerkesztett kép is csak azért van fent, hogy ne legyen annyira üres a profilom.


Szerintem aki a fél életét meg a családi eseményeket, bulikat feldobálja az marhára gyerekes.

2011. ápr. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!