Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudom mit csináljak....

Nem tudom mit csináljak. Váltsak iskolát vagy ne?

Figyelt kérdés
Hetedikes vagyok. Az iskolámba ha van 2 normális tanár. A többi csak úgy írja be az egyeseket, és nem figyelnek rám, letojnak. Az osztályból 3 emberrel vagy úgy-ahogy viszonyba. A többiek szívatnak, csesztetnek és piszkálnak. Nem tudom mit csináljak. Én szeretnék sulit váltani, de félek.
2013. márc. 24. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
válts, mitől félsz?
2013. márc. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Akik melletted állnak ,azok nem tudnak segíteni? Mert ha nem,akkor tényleg válts!
2013. márc. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Őket nem csesztetik és jóba vannak velük. Amikor megpróbáltak beszélni velük, nem foglalkoztak vele.:( Attól félek,hogy megharagszik rám mindenki, hogy otthagyom, mert az osztályból már ketten mentek el és nagyon kevesen vagyunk, de én itt nem akarok lenni. Mert ha mennék akkor tavaszi szünet után.
2013. márc. 24. 16:00
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem ők sem ok nélkül mentek el, nem nagy dolog, na és ha megharagszanak, úgysem találkoztok többet
2013. márc. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!