Váltsak iskolát?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem az iskolámat, és hiába tudok teljesíteni úgy érzem nem bírom ezt az állandó magolást. Úgy érzem, hogy mindenkinek sokkal könnyebben megy ez az egész. Mire mindent megtanulok, már másra nincs időm. Nem tudom mit csináljak.
2012. máj. 9. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon nem látom értelmét a dolognak, mert ha átmész egy másikba akkor ugye fel kell zárkóznod az ottani anyag szerint ha évközbe mész. És kitudja hogy ott mit követelnének. Én viszonylag könnyű gimibe jártam de volt 1-2 olyan tanár aki sokat kért így nekem is kellett ott tanulni jócskán. De te tudod.
2012. máj. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ezt te tudod.... en is igy voltam vele, mint te, en valtottam, nem biztos h jo otlet volt, de nem bantam meg! :) attol fugg hol akarsz tovabbtanulni vagy egyaltalan akarsz e!
2012. máj. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
körülbelül mindenből ötös vagyok, de egy szerencsétlenségnek érzem magam az iskolában, ha valamit nem értek meg elsőre azt nem lehet egyszerűen megkérdezni, mert már egyszer elmondták. összesen két emberrel vagyok jóban az iskolából, akiket szeretek mind máshová járnak.
2012. máj. 10. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!