Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok nekem esetleg olyan...

Tudtok nekem esetleg olyan könyvet mondani ami hasonló történet mint pl a szent johanna gimi? :-)

Figyelt kérdés
2013. márc. 24. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Maros Edit: A hűvösvölgyi suli 1. (ez igen erősen koppincs)


Maros Edit: A hűvösvölgyi suli 2. (ez még nem jelent meg, majd most csütörtökön fog)

2013. márc. 26. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi!!!!
2013. márc. 26. 15:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Meg Cabot: Neveletlen hercegnő naplója én nagyon szerettem :)
2013. márc. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bad Girl, Hot Girl, Klikk, Georga Nicolson vallomásai!

A Bad Girl és a Hot girl igazából tök más, mivel az gazdag kölykökről szól, de ha ismered a Gossip Girl sorozatot, akkor nagyjából megismerheted, mivel az egy és ugyan az. :)


A Klikk kavarós, beképzelt lányokról szól, de szerintem hajaz a SZJG-re.


A Georga Nicholson vallomásai szerintem nagyon tetszene. :P Ez is egy naplóregény, és eléggé hasonlít, bár Georga és Reni karaktere szinte pont, hogy tökéletes ellentéte egymásnak...

Amúgy ha ismered a Macskám, a családom és a fiúk c. filmet, akkor kicsit megértheted, mivel az a film a könyvsorozat első kötetéből készült. :)


Aztán van a Carrie Naplója, ami a Szex és New York-nak az előzménye, és én a könyvet nem olvastam, de a sorozatot nézem, és iszonyatosan jó *0* Pedig a Szex és New Yorkot gyűlölöm...


Aztán a Neveletlen Hercegnő naplója is szuperjó, és hasonlít egy kicsit a SZJG-re, attól függetlenül, hogy hercegnős... Meg nem olyan igazán hercegnős, hanem tök reális. ;) Egy átlagos lány naplója, aki hercegnő lesz. De tényleg jó. :)

És Meg Cabot többi könyve is szuperjó!!


Könnyen be is tudod őket szerezni Vaterán. Én is innen vettem a legtöbbet, pedig nem is vagyok regisztrálva. :P

[link]

[link]

[link]


15/l :)

2013. márc. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hasonló de más Sue Townsend: Adrian Mole minden kínszenvedései.

Vannak folytatásai is, de ez is zseniális, egy kamasz fiúról ír, ugyancsak naplószerűen.

2013. márc. 30. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Dóri vagyok válasza:
Egy igazi amerikai lány
2013. ápr. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!