Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy elfelejtsem...

Mit tegyek, hogy elfelejtsem a "legjobb barátnőm"?

Figyelt kérdés
Összevesztünk de nagyon csúnyán... Nem írom le a szitut mert nagyon hosszú de nem én voltam a hibás, mindenki megmondta, hogy nagyon nagy szemétség volt tőle amit csinált. Viszont hiányzik a barátnőm de akárhányszor csak kibékülünk mindig ez lesz a vége, hogy megaláz meg stb. És ha kibékülök vele az már szánalmas lenne meg nem is nagyon akarok de hogyan felejtsem el milyen ötleteitek vannak?
2009. szept. 18. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:

figyu én ugyanebbe a helyzetbe voltam és kimásztam betőle. ne hagy már hogy megalázzon, ne békülj ki vele mert annak megint az lesz a vége hogy te szívod meg.

NE BÉKÜLJ KI VELE!!!! az nem barátság ha állandóan összevesztek és ő meg szemétkedik veled.

az egyetlen tanács amit adhatok neked:

FELEJTD ŐK EL ÖRÖKRE!!!!!!!!!!!!!

2009. szept. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tudom, nem is akarok, de egyszerűen minden gondolatom ez körül forog. :-S Hogy felejthetném el hamarabb?

Köszönöm a válaszodat. :-)

2009. szept. 19. 11:23
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem is volt egy legjobb barátnőm, hosszú évekig, de összevesztünk

nekem szerencsém volt, mert már közben is egy másik lánnyal lettem jóban, akivel sokkal jobb közös programjaink vannak

csináld azt,hogy ne gondolj rá, teljesen zárd ki az életedből, ne keresd, ne válaszolj neki, ha ő ír... és barátkozz másokkal

nekem is még néha eszembe jut, hogy kár, hogy így végződött és jó lenne beszélgetni, de ez elmúlt...ez van. sok sikert!

2009. szept. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!