Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Leszbi a barátnöm?! Mit...

Leszbi a barátnöm?! Mit tegyek? Többi lent!

Figyelt kérdés

Szoval vagyunk négyen egy klikkbe legjobb barátok. És mindig megvolt köztünk az hogy megpusziljuk egymást, megöleljük és azt mondjuk szeretjük egymást szoval ez a szokàsos. Viszont ő minden egyes alkalommal "véletlenül" ugy esik el vagy ugy botlik meg hogy a mellünkbe kell kapaszkodni ami kicsit fura nem? Mikor öltözünk állandoan bámul minket nagyon feltünöen és mindig ilyenkor hozzánk ér. Mikor öltöztem nem vettem le a topot ami a felsőm alat volt és megkérdezte hogy "azt nem veszed le?". Annyira furán bàmul minket, simogat, meg puszit kér állandoan. Ès több honapja érzem ezt de nem akartam a többieknek mondani nehogy azthigyék

h rosszindulatból mondom de ma elmondtam és a többiek is ezt mobdták pedig nem beszéltük meg. Minket nagyon zavar de nem akarjuk kiközösiteni mit tegyünk?



2013. márc. 26. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ti nem vagytok legjobb barátnők..
2013. márc. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Beszélnetek kell vele ha nem akarjátok hogy tovább romoljon a kapcsolat.Megkérdezed hogy leszbi e, mert te ezt meg ezt tapasztaltad és téged ez nagyon zavar. Ha be is vallja vagy le is tagadja ezentúl biztos nem fog többet rátok pillantani öltözés közbe stb, és barátok is maradtok.
2013. márc. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
persze ne letámadd vele, csak nyugodtan akár viccelődve kérdezd meg
2013. márc. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Beszéljétek meg ez a barátság.
2013. márc. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!