Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az én legjobb barátnőm kihasznál?

Az én legjobb barátnőm kihasznál?

Figyelt kérdés
Ugye a pénz nem mindegy.De nekem sok zsebpénzem van,és általában akkor viselkedik jól velem,a barátnőm amikor elhalmozom drága cuccokkal.Mint a finom kaja(egy kitűn ő hambisnál)A legmenőbb ruhákkal,és meg szép karkőtővel,nyakláncal,sz óval ami meggélhetőséghez szükséges... Szóljunk úgy,én tartom el...Megjegyzem,elég szegénuek.Ha nem veszek neki balamit,akkor nem is létezem,leidi.ótáz,és lehüly.éz.Nem kellemes,de belem nem sokat barátkonak,ezért szó szerint megszoktam vásárolni.Most rosszba vagyok vele.Haggyam a fenébe,vagy béküljek?

2013. márc. 26. 20:55
 1/4 anonim válasza:

Először is!

Hogy lehet a legjobb barátnőd ha "te tartod el és nem csíp ha nem veszel neki semmit"?

én ilyen emberrel (aki csak kihasznál) nem hogy, nem is barátkoznék, de még le sem tojnám.

Másodszor!

Mi a kérdés?

Először azt írtad, hogy "az én legjobb barátnőm kihasznál?", de ezt közben elmagyaráztad, hogy IGEN!, utána meg rákérdezel arra, hogy "haggyam (dj) a fenébe ,vagy béküljek (ki vele...esetleg)"...

Szerintem ezt neked kell eldöntened.

ecetera-ecetera...


Egyépként meg asztán már tele vagy hejesírási hibákal is.

Nem beszélve a megfogalmazásról.


Összegzés (válaszom a kérdésedre): MI A FÜTYKÖS VAN???


UI.:Hány éves vagy?

2013. márc. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Van abban valami, amit az előttem író megfogalmaz. a helyesírásodon javíts, mert vicces :D

Én azt javaslom hagyd a fenébe, ilyen barátokat BÁRMIKOR szerezhetsz, most komolyan!!!

2013. márc. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát az írásod nekem is feltünt de a csajt szerintem hagyd a fenébe a csajt mert bárki tud úgy szeretni hogy elhalmozod.
2013. márc. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Igen kihasznál, és nem csak Ő látja ezt.
2013. márc. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!