Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbi a barátnőm? XDD (többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbi a barátnőm? XDD (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval én (15/L) ma nagyon elcsodálkoztam, amikor a legjobb barátnőm (aki egyébként szintén 15/L), miközben megölelt megfogta a fenekemet xDDD De úgy rendesen rámarkolt :D Nagyon durva volt, és én nem vagyok leszbikus, sem biszex, van barátom már 6 hónapja. Szerintetek leszbi a barátnőm? Mert szerintem ez elég durva, hogy rámarkol a fenekemre xDD Ő mindig, vagyis mióta ismerem ilyen volt, folyton a kezemet akarja fogni, és ölelget :D Szerintetek?
2011. okt. 25. 19:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak szórakozik veled.
2011. okt. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk a liciben folyton ezt csinaltak a lanyok... csak szorakoznak. Nincs ebben semmi...
2011. okt. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
24%

Hát...ad meg az élerhetőség az e-mail cimedre én ilyenekkel foglalkozom...vagy facebook elérhetőséget....

baad@citromail.hu

2011. okt. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) remélem :D :D
2011. okt. 25. 19:58
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
Szeretkezzetek. Csak ti, ketten. Egy próbát megér, nem?
2011. okt. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak hülyéskedett. Sok csaj szokta egymás kezét fogni, még sem feltétlenül leszbikusok. Lehet, hogy barátnődben van egy enyhe biszex hajlam. Ha a barátnődnek már volt pasija akkor, nem leszbi, maximum most nincs f@szija és most veled próbálna huncutkodni. :D


Ha viszont a barátnődnek sohasem volt életében barátja, és tényleg folyton ölelget téged, hozzád bújik, kezedet fogja, akkor viszont lehet, hogy leszbi és veled próbálkozik.


Kérdezd meg tőle amúgy.

2011. okt. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
Hiszen neked ez tetszik! Folyton nevető smiely-kat írsz. Ne tagadd te kis hamis! Izgatja a fantáziád.
2011. okt. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
LooL, nekem ez nem tetszik, dehogy tetszik. Ez ez ez nem a normális, azért írok nevetgélős szmájlikat, mert számomra nevetséges ez a helyzet. Amúgy meg nem, nem volt pasija -ha jól tudom-, bár ebben nem vagyok biztos.
2011. okt. 25. 20:03
 9/13 anonim válasza:
100%
Szerezz neki egy fiút oszt minden meg van oldva...xd
2011. okt. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
54%
Csókold meg, nyúlj be a szoknyája alá és ujjazd közben.
2011. okt. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!