Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha unalmas az...

Mit csináljak ha unalmas az életem? 15/L (többi lent)

Figyelt kérdés
Suliba max 3-ig vagyok,de ott vannak a hétvégék+szünetek is.Itthon általában max házimunka amit kell a mosogatás,azt meg szoktam csinálni.Ha valamiből dolgozatot írunk/felelünk akkor arra tanulok.De a nap többi részében csak itt ülök a gép előtt,vagy néha olvasok és ennyi.

2013. márc. 27. 14:35
 1/7 anonim válasza:
Szerintem a hobbi megoldás lehet a problémádra. Használd ki a kreativitásod. Vagy egy pasi kell neked akivel el tudod tölteni az időt. Esetleg ott van még az olvasás bár sajnos ezt a mai világban kevesen választják.
2013. márc. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Nem tudom,hogy mi lehetne a hobbim,pedg sokat szoktam ezen gondolkozni.Mondjuk nem is vagyok valami nagyon kreatív,szóval nincs mit kihasználom sajnos.Hogy pasim mikor van az nem csak rajtam múlik.Olvasni szeretek,szoktam is de kb 5 könyvem van.Ezeket már sokszor olvastam,szóval nem annyira érdekes.
2013. márc. 27. 16:09
 3/7 anonim válasza:
Mindenki kreatív csak csak sokszor az ember nem veszi észre a nyilvánvalót és ezért alakul ki az emberekbe, "hogy nem vagyok jó semmibe". ha pedig tényleg szeretsz olvasni akkor érdemes beújítani pár könyvet :D A pasi téma szerintem pedig csak rajtad múlik mivel a nők általában elérik amit akarnak.
2013. márc. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Sportolhatsz valamit. Beiratkozol mondjuk valamilyen táncra, az sose árt. Vagy szimplán fitness, zumba, kangoo stb. Ha szüleid nem adnak ilyesmire pénzt, mert nem telik, akkor eljárhatsz futni, biciklizni vagy youtube-on van egy halom táncos és edzős videó. Kiválaszthatod a neked tetszőt és magadtól csinálhatod. Esetleg elkezdhetnél valamilyen hangszerrel foglalkozni, ebben is tud segíteni az internet. Persze ha régen jártál zeneiskolába, akkor könnyebb dolgod lesz. Csinálhatsz egyéb kreatív dolgokat is. Megtanulhatsz szépen rajzolni, festeni.pl.: http://www.youtube.com/watch?v=9RgLHG2hWi0

Én például varrni tanulni kezdtem el nemrég. Hasznos mert olyan ruhát varrsz meg magadnak, amilyet csak akarsz. És sokkal olcsóbban jössz ki, mint ha megvennéd. Viszont ez se egyszerű, ha nem tudsz valahonnan olcsón varrógépet szerezni. Nekem szerencsére adott egy ismerős.

Azt nem tudom barátnőkkel hogy állsz. Ha vannak akkor azért több lehetőséged van. Ha még bulizni nem is engednek el, tudtok tartani pizsipartikat stb.

2013. márc. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ja és az olvasás problémára. Iratkozz be egy könyvtárba a környéketeken. Imádok olvasni, jelenleg a Trónok harca sorozat könyvváltozatát olvasom. Öt kötet van meg belőle és többnyire ezer oldalasak, szóval leköt egy időre. De nálunk az Árkádban az Alexandra nevezetű könyvesboltban van egy olvasó részleg is, ahol leülhetsz és addig olvasgatsz, ameddig csak akarsz.
2013. márc. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szervezzetek a barátnőiddel közös programokat! :)

Könyvként ajánlanám A Szent Johanna gimi-t, imádom!

Ahogy jó idő lesz, járj el futni!

U.i.: ne ülj sokat a gép előtt, nehogy "beszippantson".. :) remélem érted!

14/L, remélem tudtam segíteni!

2013. márc. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sportolhatsz, vagy tanulhatsz főzni, új nyelvet esetleg diákmunka vagy egy kis szociális munka.
2013. márc. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!