Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti hisztek a párhuzamos...

Ti hisztek a párhuzamos univerzumok létezésében?

Figyelt kérdés
Múlt éjjel lefekvéskor valami nagyon furcsa történt. Feküdtem az ágyban és egy teljesen tisztán kivehető, hangos beszédet hallottam háttérzajjal együtt. Olyan volt, mintha egy sportesemény lett volna és a kommentátor hangját hallottam, kb 4-5 másodpercig, utána minden elhallgatott. A szobámban ki volt kapcsolva a tévé, rádió, hifi nincs, és semmilyen telefon, vagyok okos kütyü nem volt velem. Ti mit gondoltok erről?

2013. márc. 27. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Hiszek, de ez szerintem nem az volt :)
2013. márc. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerinted mi volt?
2013. márc. 27. 15:15
 3/4 anonim ***** válasza:
lehet elrontottad a pocikádat és ezért hallucináltál :)
2013. márc. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

mivel én nagy Ki vagy Doki? Fan vagyok, ezért igen!

De ez szerintem nem az volt mivel csak úgy nem lehet átlépni az univerzumokat, csak a teret és az időt. (mondjuk egyszer sikerült átjárni egy résen de így a cyberman-ek el akarták pusztítani azt az alternatív világot amiben a Doktor élt. De nyugalom, megmentett minket.)

lehet a szomszédod tévéje volt, és éppen focit nézett.

2013. márc. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!