Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Házat építünk, amibe a férjem...

Házat építünk, amibe a férjem nem akar WC-t. Hogyan győzzem meg az ellenkezőjéről?

Figyelt kérdés
A fürdőszoba kérdése nem gond, abban megeggyeztünk milyen , mekkora legyen, de wc-ről hallani sem akar. Szerinte gusztustalan dolog a házba amiben élni fogunk, hogy ott ürítsünmk, könnyítsünk magunkon. Az udvar végébe - távol a lakóháztól tervezi csupán ezt az objektumot. Kezdünk rajta összeveszni. Én világéletemben természetesnek vettem, hogy mindenütt volt wc ahol éltem, laktam. Ő meg tanyán élt, az egész családja csupán az udvarra járt ki ezügyben, bár nekik is volt fürdőszobájuk.. Az épülő házunk a város központjában lesz, én babát várok januárra. Közismert ember vagyok, sok baráttal, már azok előtt is előre szégyellem magam, nemhogy a saját családom előtt. Mit tegyek? Hogyan győzzem meg a férjem?
2009. szept. 18. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
tegyétek külön helyiségbe a wc-t! talán megenyhül. vagy legyen egy "folyósó" szerű az udvarról befele és végülis majdnem közvetlen az "udvaron" lenne.
2009. szept. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát, és amikor megszülöd a babát, vérezni fogsz, ki kell menned az udvar végébe betétet stb. cserélni a januári hóban, hidegben, azt hogyan oldjátok meg?

Sokkal higiénikusabb és tisztábban lehet tartani benn a wc-t, mint egy budit, ahová a rovarok, pókok és mindenfélék költöznek. Mellesleg a szag sem mindegy...

A szomszédaitok sem lesznek túl boldogok, ha egy budit kell nézegetniük... Próbáld meg megértetni a férjeddel, hogy manapság a házban alapfelszereltség a wc.

2009. szept. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne a fürdőszobába tegytek,mert ott ha valaki fürdik,akkor a másik nem tudja használni.De valahol a folyosóról,előszobából nyiljon.De tudtommal az építési,és használatba vételi engedélyt sem adják meg,ha nincs a házban WC:
2009. szept. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tegyetek az udvarra egy pottyantóst, a házba meg egy rendes wc-t, de ne a fürdőszobába, hanem külön.

A gyerek majd nő, nő és ő is járkálni fog vécére!

Főleg éjszaka is, majd megy, hogy anya pisilni kell!!!

Majd kísérgetitek az udvar végébe?

2009. szept. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%
Azzal az emberrel, aki így gondolkozik, valami nagyon nem stimmel...Nem ez lesz vele az egyetlen problémád, tán idejében kéne tőle elmenekülni, nem akkor, amikor már nagyon szenvedsz!
2009. szept. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Combi27 válasza:
100%

Ha új házat építetek nem kell aggódni..nem kap építési engedélyt wc nélküli házra..ha nómeg kihagyja belőle akkor meg a lakhatási engedélyet nem kapjátok meg...

A városközpontba meg nem fognak engedélyezni külön kinti pottyantós wc-t...

Amúgy nagyanyám volt ennyire ostoba...benn volt a wc a fürdőbe, de senki nem használhatta.Utáltam a pottyantóst (nyáron meleg, büdős, darazsas), télen meg hideg...ja, és a Napló meg a Népszabadság nem olvasmány volt, hanem kemény seggtörlő...


Amúgy mi az hogy a fürdőszobáról megegyeztetek mekkora legyen?Pont akkora lesz mint ahogy a kiviteli terven szerepel.Ha nem, akkor súlyos több százezres építésügyi bírsággal számolhattok.Ha plusz dolgot építetek a telekre ami engedélyköteles, akkor az ha nincs a terven, a bírság után el kell bontanotok!

Hihetetlen de engedély köteles a kerítés is, sőt és még az 1m-nél magasabb kutyaól, valamint a fedett kocsibeálló, vagy fatároló stb...

2012. okt. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!