Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért kell ezt csinálni? (lent)

Miért kell ezt csinálni? (lent)

Figyelt kérdés

Nem értem, hogy emberek hogy tudják saját magukat pusztítani (drog, alkohol), mi az értelme annak hogy ehhez nyúljanak, én értem, hogy némelyikünknek nehezebb, komolyabb és stresszesebb élete van, és azt is tudom hogy ez egy picit a lelkiszegénység oka, hogy iszol( nem úgy értem, hogy egy partin, vagy ilyesmin,hanem úgy hogy egyedül, ha éppen történt valami rossz, akkor ehhez folyamodsz, hogy elfelejts, enyhítsd a fájdalmad)


Miért gondolják azt a mai 21.századi suhancok, hogy a drogozás, tizenévesekkel való ... az menőségre vall.

Sokat olvastam olyan commenteket, hogy " én is ilyen voltam, lázadó.. de megbántam"..

Miért nem tudják ezt előrébb kigondolni, következtetni??


Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. márc. 28. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Elég sokan elég sok okból folyamodnak alkoholhoz illetve drogokhoz, cigarettához. Ahhoz, hogy így alakult, hogy ma ez a "menő" elég sok köze van a gazdaságnak, cégek marketingjének stb. A vállalatoknak mindegy, mennyire egészségtelen, a lényeg, hogy fogyassz.


A másik pedig, hogy sajnos nem minden ember áll az öntudat olyan magas szintjén, hogy felismerje, hogy az ilyen függőségek csak pótcselekvések, amivel ignorálja az igazi problémát. Egy idő után pedig rászokik a szervezet így, még ha a probléma már nem is aktuális, a függőség megmarad, amit szintén nagy áldozat feladni, amire szintén sok ember lusta.

2013. márc. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
az alkohol is drog, te buta ember
2013. ápr. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

"Az alkohol is drog, te buta ember"

Elnézést, hogy kérdezni mertem ezen az oldalon, más emberek véleményeire voltam kíváncsi, nem a másik ember trágárkodására, köszönöm első válaszoló, második: eláshatod magad!

2013. ápr. 11. 16:12
 4/4 anonim válasza:
Mert nem vernek minket szarrá az első ilyen alkalomnál. Örülök neki, hogy így van de sajna tényleg ez a gond.
2013. ápr. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!