Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? Nekem...

Nyuszóó kérdése:

Most mit csináljak? Nekem kelett kitöltenem a csekket a postán, és utólag kiderült, hogy rosszul töltöttem ki. ilyenkor mi a teendő? A posta értesiteni fog, visszafogom kapni a pénzt? Vagy mit tudok ilyen esetben csinálni?

Figyelt kérdés

2013. márc. 28. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Ha elküldték akkor már nem tudsz tenni semmit. Ha ma történt akkor menj vissza a postára és kérdezd meg ,hogy ilyenkor tudnak -e segíteni.
2013. márc. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Postán dolgozom,ha leírod pontosan hogy mit rontottál el talán tudok segíteni!Rózsaszín vagy sárga csekk volt?
2013. márc. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
sárga csekk volt. és azt rontottam el, hogy ahova a megbizót kell kitölteni, oda nem az én adataimat irtam, hanem azt ahova ügye a csekk összegének bekéne érkeznie.
2013. márc. 29. 15:24
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
Címzettnek és feladónak is ugyan azt írtad be? Voltál bent a postán?
2013. márc. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Befizetőazonosító volt a csekken?Ha nem volt vagy nem emlékszel akkor sincs semmi gáz;ha gépes postán adtad fel akkor már a címzett számlaszámán van az összeg.Hívd fel őket telefonon vagy menj be hozzájuk a csekkfeladóval,az azonosító alapján vissza tudják keresni a bef. tételt (meg egyébként is lesz egy név nélküli befizetésük),szóval nyugi az összeget nem kapod vissza de el sem tűnik!!
2013. márc. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja és a postára feleslegesen mennél be mivel minden bizonylatot este beküldünk az elszámoló központba-sőt gépes postán már elvileg egy-két órán belül a címzettnél jóváírják az összeget.Már felvett bizonylatot pedig szigorúan tilos visszaadnunk vagy javítanunk!
2013. márc. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!