Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mihez kezdjek, nem találok...

Mihez kezdjek, nem találok munkát!? SOS!

Figyelt kérdés

Már 4 hónapja nem találok munkát. Szüleimmel élek, nekik is nehéz, én meg akármit teszek nem találok munkát. Semmi jövedelmem nincs, jóformán semmim sincs, és egy csövesnek érzem magam már. Folyamatosan stesszbe vagyok, idegeskedek, szarul telnek a napjaim, nem tudok kimozdulni itthonrol, a négy fal között már megbolondulok és ebbe a pénztelenségbe. 21 éves, dekoratív, dolgozni akaró és tudó nő vagyok, érettségivel, szakmával, és mindenhonnan csak az elutasítás, meg még választ sem kapok.

Folyamatosan járom a várost munka után, önéletrajzokat köldök a neten, a boltok, áruházak, üzletek e-mail címeire érdeklődő e-mail-eket irok hogy nincs-e felvétel, de mindenhol teljes a csapat és ennyi..

Ahova behivnak egyszer állásinterjúra mindehol megfelelek tetszek szimpatikus vagyok de ennél tovább nem jutok el.

Ugy érzem ha ez igy folytatódik abba bele őrülök.

Én nem akarok igy élni!

Nem tudom már rendesen elfoglalni magam, folyamatosan a munka keresésen jár az agyam,meg hogy milyen jo lenne ha lenne egy kis pénzem.

Az edzés sem megy már két hete, sírni tudnék miközbe szobabiciklizek, magyarán életkedvem sincs.

Tanácsokat várok, hogy mivel dobhatnám egy kicsit fel a kedvem ebben a szar helyzetben, ti mit csináltok, mivel töltitek az időtöket, milyen formában próbálkoztok a munkakereséssel?

Egy kis biztatást légyszi!

Köszi.


2013. márc. 29. 13:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Én másfél éve intenzíven keresem a munkát, de sajnos még nem jártam sikerrel! borzasztó ez a helyzet:/
2013. márc. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Akkor gondolom te is ugyanígy érzed magad :(

Az a baj hogy nincsenek olyan ismerőseim sem akinek tudnék szolni hogy segítség kellene..

Ráadásul pánikbetegségem is van, amit egy az előző munkahelyemen, egy gyárban szereztem, és kezd az is elő jönni ujra ebben a kétségbeesésben..

Annyira tanácstalan és szomorú vagyok.

2013. márc. 29. 13:32
 3/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Pontosan milyen szakterületen végeztél?

2013. márc. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Műszaki eladóként végeztem, és érettségim is van. De semmire nem megyek vele :S
2013. márc. 29. 16:06
 5/8 A kérdező kommentje:
Amugy Győrben keresek, ez a legközelebbi főváros ahol dolgozni tundNÉK..Ahol én lakom a világon semmi munkalehetőség nincsen.
2013. márc. 29. 16:12
 6/8 anonim ***** válasza:
hát nekem sajnos nincs ismerősöm arrafelé. :(
2013. márc. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi azért.
2013. márc. 30. 12:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem sincs már nyolc éve munkám 40évesen még a szülökkel vagyok kénytelen élni.És gondoljatok bele hogy ez világ még rosszabb lesz mert ahogy ez a rutintalan zöldfülű amatőr ország fokozatosan megy bele a kapitalizmusba multinacionalizmusba az x,y,z generációk egyrei nkább nem fogják tudni összszedni a nyugdijjogosultsághoz szükséges éveket .A szocializmusba még össze lehetett hozni 20-30 vagy akár 40 évnyi jogviszonyt is mivel akkoriban még mindenkit felvettek mindehová sőt ha valakinek volt egy kis protekciója voltak jó kis ún; "bújtatott" könnyű fizikai vagy szellemi állások is arra az esetre ha valaki nem birta a nehéz fizikai munkát akkor áthelyezték valami könnyebb munkára.Ma már ilyen nincs.Ha valaki könnyű emberibb munkára vágyik annak sajnos elkell menekülnie magyarországról külföldre mert itt aztán már semmi sincs.Odakint még azért lehet találni könnyű nem túl megterhelő még talán hosszabb távon is vállalható munkalehetőségeket takaritás szálloda mosoda tányérmosogatás autómosás árufeltöltés,mekdonáldszos hambi készités ,vagy fánksütés , postai vagy korházi kisegitó fagyi vagy hotdog árusitás wc pucolás stb ezek mind mind könnyen elvégezhető egyszerű munkák könnyebb alkalmi munkalehetőségek...
2016. nov. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!