Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van egy hatalmas dilemmám!...

Van egy hatalmas dilemmám! Nem találok olyan egyetemet ahova fel is vennének államilag támogatottra és érdekelne az adott szak. Fogalmam sincs mihez kezdjek és már kezdek bepánikolni. Kaphatnék tanácsot? Vagy tapasztalatotok megosztását?

Figyelt kérdés
Elképzelésem rengeteg, lehetőségem viszont annál kevesebb van sajnos a továbbtanulást illetően. Tizenhét éves vagyok és májusban érettségizem. Biológiából már megvan a középszintű érettségim 82%- al, angolból a középfokú nyelvvizsga és most érettségiztem középfokon belőle. Magyarból szeretnék emelt szintűt tenni majd. A töri is jól megy viszont kevésbé érdekel. Matek az ami nem az erősségem, gyenge négyes vagyok belőle tehát azzal semmit nem tudok kezdeni. De manapság csak a matekkal szerezhetek munkát, amivel azért nem halok éhen. Mert érdekelne az újságírás, de abból a híd alatt lakhatnék. Várom a tanácsokat nagyon, mert szükségem van rájuk! Előre is köszönöm!
2012. okt. 18. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Vegyél fel diákhitelt, és ha kell, pótold ki nyári munkával. Ha tényleg olyan jó munkád lesz, megtérül.
2012. okt. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az lehet,de korántsem biztos, hogy azonnal annyit keresnék amennyit szeretnék és nem akarom az életemet azonnal hitellel kezdeni.
2012. nov. 27. 21:58
 3/3 A kérdező kommentje:
De azért köszönöm!
2012. nov. 27. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!