Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Igaz hogy a cigányok akkor is...

Igaz hogy a cigányok akkor is büdösek ha fürdenek?

Figyelt kérdés
Én is az vagyok félig,egyetlen egy ember mondta hogy büdös vagyok,de ő amióta először meglátott mindig rosszakat mond rólam,az okát igazából nem tudom.Mindennap fürdök rendesen. Itt is szokták írni,hogy alapjáraton érezni hogy büdösek a cigányok.Ez tényleg így van?

2013. márc. 29. 22:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
Én cigány vagyok,de egyáltalán nem büdös. Sőt, a magyar osztálytársaim feszt engem szagolgattak,mert olyan öblítőillatom volt mindig. Én sokszor gondolom azt magamról,hogy büdös vagyok,pedig nem igaz. Mindenki szívesen ölelget és bújik hozzám,mert j illatom van. Am az "olyan " cigányoknak tényleg van egy jellegzetes szaguk,ezt én is érzem... olyan fura... Nem tudom,mitől lehet ez.
2013. márc. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy genetikailag alapértelmezetten van-e az embernek eltérő testszaga, azt nem tudom. Valamilyen szaga mindenkinek van. A baktériumok viszont nem rasszisták és nem nacionalisták. Nekik olyan mindegy kinek melyik hajlata, ha ott jó meleg van.
2013. márc. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%

Ezt csak a rasszisták mondják


Persze ha valaki hónapokig nem fürdik akkor lehet hogy megkell fürödnie legalább 2-szer egymás után

2013. márc. 30. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

Szia. Szerintem ez hulyeseg.

Az biztos, hogy annyi alapja van, hogy a ciganyok gyakran joval ritkabban furdenek mint a magyar atlag, igy gyakran budosek, de azok a magyarok eppugy budosek akik hasonlo idokozokben furodnek.

Nekem volt tobb cigany munkatarsam is akik rendszeresen furodtek, soha semillyen zavaro szagot nem erztem rajtuk.

2013. ápr. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%

Szultan44, te ezt honnan veszed?

Én kórházban dolgozom, nem is hinnéd, hogy mennyire nem így van ez! A cigányok közül csak azok büdösek, akik már messziről szaglanak, a putrisabb fajta. De a magyarok közül tudod hány olyan van, hogy külsőre azt mondanád, hogy ápolt, leveszi a ruháját, és jön fel az undorító szag alulról? Hogy látod, hogy nem friss a fehérneműje? El nem hinnéd.

2013. ápr. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
44%
Szerintem ez családtól is függ.Mert nem mindegy,hogy egy olyan családban él egy cigány/félcigány/negyedcigány ami egy kicsit tehetősebb,és van lehetősége minden nap,vagy minden 2-3 nap,vagy legalább egyszer egy héten fürdenie,vagy egy olyan családba,aminek (sajnos) egy árva forintja is alig van.Bár nem tudom,hogy mi ez a cigányoknál (akik nem iskolázottak vagy ilyesmi),hogy munkanélküliek.Nekik ez így jó?Komolyan nem értem.
2013. jún. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%

Nekem volt cigó haverom - nem volt az büdös, csak olyan szaga volt nonstop mint a sárgaborsó-főzeléknek.


De az egyik "fehér" srácnak meg szalonnaszaga volt. Bár én mindenkin kaját éreztem - kivéve csajok nekik parfümillatuk volt, kivéve az egyik csaj akinek ilyen teafűszer(?) illata.

2013. jún. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
20%
alapból van egy jellegzetes büdös szaguk
2019. jan. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%
alapból van egy jellegzetes büdös szaguk öt évet vártál arra, hogy beírj egy szamárságot?
2019. jan. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 jobbikostibi ***** válasza:
55%
mos tudot eggyet meg szagolni.
2021. okt. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!