Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A barátnőm meg változhat...

A barátnőm meg változhat valaha is?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, 14 éves. Rocker és egy picit gothos.Úgy is öltözik, full feketébe mindig +k iegészítők(keresztes nyaklánc, láncok stb.)Utálja a rózsaszínt meg egy csomó mindent ami úgymond lányos.Nem értem, hogy a szülei, hogy engedik meg neki, hogy így öltözzön. Nekik tetszik? vagy csak csendben eltűrik, nem tudom. Szerintetek meg fog változni?
2009. szept. 19. 21:43
 1/6 anonim válasza:
92%

Miért akarod megváltoztatni? Ha a barátnőd,fogadd el úgy ahogy van,de úgyis ki fogja nőni szerintem.

A szülei meg nem hiszem hogy sokmindent tudnának vele csinálni,nem fog egy szóra stílust változtatni,pláne nem így,hogy kamaszodik.

2009. szept. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem szíve joga eldönteni, hogy milyen ruhában jár, milyen zenét hallgat és milyen színt szeret.. Egyébként valószínűleg eltelik 4-5 év, és ki fogja nőni ezt a stílust.. De addig is miért akarnád megváltoztatni? A szülei pedig ha egyébként nincs gond vele, szóval nem keveredett rossz társaságba vagy ilyesmi, biztosan nem akarnak beleszólni az öltözködési stílusába.. Helyesen... Szerintem amúgy sem lehetne ráerőltetni egy rózsaszín rucit. Ha valami egyéb probléma lenne vele és az életmódjával, biztosan lépnének.
2009. szept. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát... a rossz társaság...a szülei nem tudják, de elég sokszor cigizik, ő azt mondja h csak akkor ha ideges...de akkor mindennap ideges? ezt nem értem.A múltkor elment egy házibuliba és mesélte nekem h ott az egyik haverja rávette h füvezzen...és ráadásul még inni is szokott...14 éves sztem még nem kéne neki ezt csinálni.Persze a szülei csak azt tudják h néha iszik...
2009. szept. 19. 22:02
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyik barátnőm sokáig nagy metálos volt, mindig bakancs, fekete cuccok, láncok stb. Most meg színes ruhákat hord, teljesen más zenét hallgat. Szóval a Te barátnőd is megváltozhat, de ne akard erre rábeszélni. Vagy magától változik meg, vagy sehogy. A szülei meg nem hiszem, hogy sok mindent tehetnének ez ellen, mert a tiltás ugye nem sokat ér :)
2009. szept. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 20 éves koromig tarajam volt, bakancs, home-maid cuccok, minden ami punk. Aztán tessék, ma (23 évesen) teljesen nőiesen öltözöm, hosszú baran hajam van (és nem pink meg zöld mint régen), imádom a tűsarkú, szép cipőket és a divatos ruhákat. De én magamtól lettem ilyen. Próbáltak sokan megváltoztatni régen, de semmi hatása nem volt, hacsak az nem, hogy még vadabb dolgokat találtam ki. Ja, és 15 évesen (szóval egy évvel idősebben mint a barátnőd) én is cigiztem, meg buliban ittam is, füvet is kipróbáltam. Nem azt mondom, hogy ez követendő példa, mert egyáltalán nem az. De a cigin kívül nincs káros szenvedélyem, oké, arra is hülyeség volt rászokni, de pl. nem lettem alkoholista, buliban nem is szoktam inni, csak ha beülünk beszélgetni valahova vagy ilyenek, nem drogozom, meg semmi ilyen. Teljesen normális ember lett belőlem. Csak vannak kamaszok, akik sokkal jobban lázadnak, mint mások.
2009. szept. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kell megváltoztatni. Ha igazi goth, akkor 18 éves kora után is úgy marad, ha nem, akkor kinövi. Én is Goth vagyok és 24 ÉVES!!! Igaz, később jöttem rá, hogy az vagyok. Nekem is volt átmeneti időszakom: igyekeztem úgy öltözni, mint a dél-amerikai félig indián-félig fehér emberek; színesebbnél-színesebb ruhák, színes tarisznya.....na, én ezt nőttem ki.
2010. júl. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!