Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 27 leszek és még nem volt...

27 leszek és még nem volt barátnőm. Gáz?

Figyelt kérdés
Nem tudom, kb 8 hónapja kezdtem ímmel-ámmal csajozni, de kevés sikerrel. Eddig elvoltam magamban is, de most már érzek némi szükséget rá. Későn érő típus vagyok. A korombeli nőknek (24-27) már volt egy rakás kapcsolata, így hátrányból indulok, viszont nem akarok tinilányokkal, meg 20-21 évesekkel vergődni. Az arcom nem Brad Pitt, magas vagyok és sportos, de nem értek a nők nyelvén. Picit hadarok, és nincs túl sok haverom, ill. csak 1 barátom. Mindez Bp-n. Úgy érzem nincs esélyem, mert itt a nők elvárásai az egekben vannak: legyen 100 ezer haverod, meg jó zsíros állásod, kocsi, saját lakás, és persze ne hadarj. Haha. Állás van, a többi nincs. És telik az idő. Mit tehetnék? Be tudom-e pótolni valahogy az elmúlt néhány évet? (nem örömlányokkal).
2011. okt. 7. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Ööö... egy kicsit. Szerintem próbáld a társkeresőket a neten.
2011. okt. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Te nem gáz,de én annál inkább,mert én is ugyanúgy vagyok mint te,csak én 36 éves vagyok.
2011. okt. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a propán-bután a gáz.
2011. okt. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig hasonlítanak neonra. Az is gáz.
2011. okt. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!