Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ez az oldal átverés?

Szerintetek ez az oldal átverés?

Figyelt kérdés
[link]
2013. márc. 31. 20:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez nem átverés, egy teljesen legálisan működő piactér, pont mint a vatera és hasonszőrű társai.

Én nem vagyok beregisztrálva oda, úgy hogy csak azt írom le amit én észrevételeztem az egészben!!!!


Én csak annyi furfangot tapasztaltam az egészben, hogy nincs megadva, hogy mettől meddig tart az árasítás! (mettől meddig lehet licitálni)


Nos ha ez valóban nincs kikötve, akkor viszont a licitálás a felek között, egészen addig mehet, amíg az eladó úgy véli, hogy meg kapja azt az összeget amit ki tud sajtolni a licitálókból.


Szerintem ezzel a módszerrel, ugyan úgy legombolják a kívánt összeget vagy többet is. (rafkós megoldás)


Ami még figyelemre méltó az apró betűs rész:

A fényképek és a termék leírások a gyártótól származnak, viszont nagy törekvésünk ellenére a 10forintert.hu nem garantálhatja, hogy ezek nem tartalmaznak hibát.

A fényképeken vagy leírásokban talált esetleges hibák nem szolgálhatnak alapul a 10forintert.hu Portállal szemben indított követeléseknek.

Hiba észrevétel esetén, kérjük írj nekünk.

Amennyiben nem lesz lehetséges a termék kiszállítása, a Szolgáltató fenntartja a jogot a megfelelő összeg kifizetésére PayPal átutalás formájában.

2013. márc. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!