Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha majdnem az összes álláshírd...

Ha majdnem az összes álláshírdető oldal átverés, akkor hol keressen az ember munkát?

Figyelt kérdés
2013. márc. 2. 10:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem átverés mind, nyugodtan lehet rajtuk próbálkozni, én már voltam állásinterjún nem egy álláshirdető oldalon yon sokan használják őket, meghirdetett álláson.

Az a baj, hogy nagyon sokan használják őket, ezért kicsi az esélye, hogy pont téged hívnak, de azért van.

2013. márc. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Baráti körben.
2013. márc. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig csak ilyen portálokon találtam munkát, sehol máshol. Nem egy nap alatt, de válogattam mindig, és pár hónap alatt megvoltam (eddig 4-szer találtam állandó, nem alkalmi munkát a neten - mármint ahova fel is vettek.)
2013. márc. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegyik átverés, de jó része olyan, hogy előre kell fizetni. Az ilyenbe nem szabad belemenni. És van egy olyan réteg is, ami meg van hirdetve, de már rég fel is vettek valakit (ismerőst, ismerős ismerősét), csak úgy a hivatalos, ha meg is hirdetik.
2013. márc. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézz szét a cégek oldalán, a legtöbb honlapon van Álláslehetőség vagy Karrier pont, ahol meghírdetik az állásokat.
2013. márc. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
24%
Nem mind átverés, de ismerős útján könnyebben helyezkedsz el.
2013. márc. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%
Éhen kell dögleni sajnos, ezt a világot éljük. Túl sokan vagyunk már a bolygón, meg kell dögleni. Vagy a munkába pusztulunk bele a napi 14 órázásba, vagy a munkanélküliségbe.
2013. márc. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%
Személyesen bevinni az önéletrajzot? (akkor is, ha nincs meghirdetve munka)
2013. márc. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!