Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A nevelőapám ver minden ok...

A nevelőapám ver minden ok nélkül, egy rossz szavam nem volt hozzá, mindig engedelmes vagyok, már nem bírom tovább, mit tegyek? (Részletek lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Amint említettem, a családi ügyeim nem mennek valami fényesen.... A nevelőapámmal kb. 7 és fél éve élek együtt, de a kapcsolatom vele az első három évben teljesen rendben bent.. Aztán teljesen megváltozott minden, amikor a nálam jóval idősebb fiai hozzánk költöztek, édesanyám ezt eltűrte,mert nagyon kedves, és csendes ember, akinek a türelme határtalan, de ezzel visszaél élettársa...A költözéskor teljesen rendben ment minden, és ez az állapot két évig tartott.. Ekkor történt az, amikor a feje tetejére állt minden, anyagilag padlóra kerültünk, a nevelőapám édesanyja meghalt, és ez miatt kezdett el inni.. Lassan elszabadultak az indulatok, és a végén a kedves emberből egy ittas, kegyetlen férfi lett.. Mindenért engem okolt, édesanyám meg már két és fél éve nézi, ahogy ver engem, de a fiaival semmi baja, csak én tehetek szerinte mindenről, és évek óta tűrtem, de nem bírom már tovább, illedelmes, kedves vagyok vele, köszönök neki, megteszem amit mond, a szín jeles átlagot is tartom, nyárimunkát végzek... Szerintetek mi baja velem? Nem merek édesapámhoz menni, ugyan a szüleim rég elváltak már, de akkor is apámra számíthatok, a nagyszüleim mind élnek még, keresztszüleim, nagybátyám is szívesen befogadna, de nem merek elmenni anya miatt, hátha bántaná a mostohaapám, de inkább szenvedek, csak a jó anyámat ne bántsa, de nem merem itt hagyni egyszerűen, vagy viszem magammal albérletbe, szerintetek mit tegyek? Nagyon félek, hogy édesanyámnak baja esik... 17 éves vagyok, és lány, a válaszotokat nagyon köszönöm :)

2013. márc. 31. 22:17
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A családi kapcsolatoknál lehet hogy többválaszt kapnál.

Beszéld meg anyukáddal hogy ha marad, ha nem te akkor is költöl

amúgy a gyámügyesekhez vagy a rendőrséghez is fordulhatsz

2013. márc. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!