Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megváltozott a legjobb barátnő...

Megváltozott a legjobb barátnőm, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, aki nagyon megváltozott, hogy úgy mondjam elk*rvult.

Van barátja már egy éve és nem rég közölte velem hogy csalja egy másik pasival.

Meglepődtem, ugyanis ez nem vall rá.

Mit tegyek hogy észhez térítsem?



2013. ápr. 1. 16:46
 1/3 anonim válasza:
Az is fontos, hogy ez a lány hány éves. Nekem is van ilyen barátnőm, eléggé idegesítő. Szerintem ez a korszak csak azért van, mert az húdemenő, hogy amit lát a TV-ben azt ő is megcsinálja. Szerintem nemsokára abbahaggya, de ha nem, akkor érdemes lenne vele nyíltan beszélni erről; ha meg elkezd hisztizni, hogy ez téged miért zavar, akkor benne van a hiba, ennyi.
2013. ápr. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt véletlenül kihagytam hogy még csak 15 éves.
2013. ápr. 1. 17:04
 3/3 anonim válasza:

Sajnos manapság egyre több ilyen van.

Egy 15 éves lánynak szerintem még nincs akkora hatalmas igénye a szexualitásra, hogy több pasira is szüksége legyen az igényei kielégítéséhez.

1. vagy még nem élvezi a szexet és próbálkozik, hogy hátha valaki megadja neki az örömöt. ( Azt hiszi, hogy valami baja van, nem mer beszélni arról, hogy nem élvezi, és próbálkozik)

2. Kevés figyelmet kap a családjától és máshol próbálja meg pótolni a figyelmet.


Szerintem ülj le vele, és kérdezd meg tőle, hogy neki az, hogy esne, hogy ha valamelyik pasi tartana mellette még 1-2 lányt. Mellesleg, ha Ő nem tiszteli magát meg azzal, hogy megmarad 1 mellett, hogy várja el mástól ugyanezt, és ha másokat nem tisztel, mástól miért várja el, hogy őt tiszteljék?!

2013. ápr. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!