Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Normális az, ha az idők...

Normális az, ha az idők folyamán megváltozott a legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés

Még mindig jóba vagyok a volt legjobb barátnőmmel(általába vele vagyok),de az osztályunkba van egy másik lány(régen csak szimpla barátnő volt mostmár a legjobb) és vele jobban szeretek lenni meg több minderől tudunk beszélni,van h órákat beszélünk telón meg mindent elmondunk egymásnak...

De viszont a volt legjobb barátnőm nem tudja h már átvette valaki más a helyét...Szerintetek kellene neki szólnom?Ha igen hogyan?Vagy tekintsem normális dolognak h ez megtörténhet?

Sokszor mondja h menjek át hozzá,menjünk valahova de nem igazán akarok...a legjobb bnőmmel meg igen...

Talán azért nem a legjobb barátnőm már mert túlságosan megváltozott,főleg magával foglalkozik,senkit se vesz figyelembe,stb...

Várom a véleményeket :)


2011. ápr. 19. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Mért nem mondod meg neki hogy akkor mész ha jöhet xy (legjobb barátnőd neve) Régen nekem is ez volt,hogy xy volt a legjobb barátnőm,de egy idő után megváltozott és más lett a legjobb barátnőm.Hívott sok helyre és mondtam neki h akkor megyek ha jöhet xy (legjobb barátnőm)megértette,és mostanába együtt megyünk mindenhova vagy még más barátokat is hívunk.
2011. ápr. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
csak a legjobb barátnőm nem szereti a barátnőmet...és ez a bibi...és nem akarom h kellemetlen helyzetbe kerüljön...
2011. ápr. 20. 16:00
 3/3 anonim ***** válasza:
első vagyok. nekem is ez volt hogy a legjobb barátnőm nem szerette a másik barátnőmet. és mindenért besértődött ha nem vele foglalkoztam.de utána összevesztünk és teljesen megváltozott..és elfogadta h már nem ő a legjobb barátnőm és megértete..és mostanába nem sértődik meg ha nem vele foglalkozok mindig.
2011. ápr. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!