Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A legjobb barátnőm nagyon...

A legjobb barátnőm nagyon megváltozott! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Nem csak a legjobb barátnőm, de az unokatestvérem is egyben. Van köztünk pár év különbség (én vagyok az idősebb), de nagyon jó volt a kapcsolatunk, egészen mostanáig.

Hétvégente eljártunk bulizni, vigyáztunk egymásra, mindig ott voltunk ha a másikunknak szüksége volt valakire. De amióta én már nem kívánom az alkoholt, azóta nem is keres. Megváltozott. Képmutató emberekkel lóg, szinte ő is már olyan lett, fűvel-fával összejön, szüleit kihasználja, visszapofáz nekik, hisztizik. Már sehová sem hív el, még magához sem beszélgetni.

A régi barátnői exeivel smárolgat részegen, meg flörtölget a közösségi oldalakon (ami persze nem baj, de köztük van az én volt barátom is, aki nagyon megbántott... S ahelyett, hogy jóbarátnő módjára elküldené a sunyiba, inkább tetszeleg neki).

A szülei meg persze rám fogták, hogy miattam változott meg... Ami persze pont nem igaz, mert amióta nem lógunk együtt, azóta ilyen elviselhetetlen... Megmondani nem merem neki, mert az egyik csaj akivel mostanában jóban van, pár éve az én "legjobb barátnőm" volt, ő is egy tipikus kétszínű ember, a szemedbe minden aranyosnak elmond, a hátad mögött meg lek.rváz/f.szkalapoz, vagy csak szimplán mert indokolatlanul ki nem állhat, valótlanságokat kezd el terjeszteni rólad - pont, amitől félek. Mert ettől a csajtól kitelik minden...

Fogalmam sincs, mit tehetnék, tanácstalannak érzem magam. Úgy érzem, annyi emlék után nem ezt érdemlem, hisz olyan sokmindenen mentünk keresztül, együtt...

Bár az nem az én dolgom, hogy hogyan rontsa el az életét, de ha már itt tartunk, legalább az enyémet ne rontaná el... Mert ez nagyon rosszul esik, mert mindig azt mondta, nélkülem nem bírta volna ki a megpróbáltatásokat.

Mit tehetnék? Valahogy próbáljam meg őt ebből kirángatni, vagy hagyjam úgy mert hiába erőltetném?


2012. dec. 27. 14:21
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!