Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelenthet az, hogy este...

Mit jelenthet az, hogy este kint voltam a barátnőmmel és mindketten láttunk eggy szellemet? . Továbbik lent!

Figyelt kérdés
és mikor elaludtunk, akkor álmodtam egy ismerősömmel és ugyanaz a szellem követte mint amit láttunk . De senkimásnál nem volt ez. De ahol ő ottvolt ott aza szellem is . Mit jelenthet?( és eza barátom pont ott lakik a szomszédban)
2013. ápr. 2. 16:47
 1/4 anonim válasza:

Ez elég érdekes.Az az ismerősöd még él? Ha nem akkor valószínű,hogy a másik szellemmel kötött barátságot, de ha igen akkor lehetséges, hogy az a szellem egy közeli hozzátartozója aki figyeli az életét, de lehet ellenséges is , ami azt jelentheti, hogy ártani akar neki.Kérdezd meg a barátodat, hogy ismer egy ....(mondd el neki, hogy hogy néz ki a szellem, de azt ne mondd el, hogy mi történt veled, csak úgy kérdezd meg, hogy ismer egy olyan kinézetű embert.)

Remélem segítettem, majd írj vissza, hogy mi történt.:)

2013. ápr. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen él még. nem merem neki elmondani mert úgysem hinné el.. és aza szellem háát nemigazán volt alakja csak eggy fehér ilyen gomolyagot láttunk..:/
2013. ápr. 3. 16:20
 3/4 A kérdező kommentje:
[link] így valahogy nézettki
2013. ápr. 3. 16:21
 4/4 anonim válasza:

Ja értem, akkor nem tudom.

Szerintem felejtsd el és ne gondolj erre többet.

2013. ápr. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!