Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tegnap (szombaton) este a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap (szombaton) este a barátnőmmel kimentünk a debreceni főtérre beszélgetni. Normális, hogy kb 10 fiú jött oda hozzánk, hogy nem akarunk-e ismerkedni? Miért hiszik azt a pasik, hogy szombat este minden lány ribanccá válik és megkapható?

Figyelt kérdés

Ültünk egy padon, rendesen felöltözve, rajtam miniruha, a barátnőm meg testhez álló naciban volt. Semmi kihívó öltözet vagy viselkedés.

Volt egy öreg (40-es) pasi, aki leült egy közeli padra és végig felénk fordulva bámult.

Aztán kigyúrt csávó jött, aki bele se fért a pólójába, de olyan gyenge, önbizalom hiányos szöveggel, hogy megsajnáltam és inkább elküldtem vissza a barátaihoz, ne szenvedjen. Hallottam, amikor azt mondta a többinek, hogy úgy meglepődtek, hogy azért nem jött össze, ment a mentegetőzés. Közben csak egyszerűen nem akarok ismerkedni vele...

Később 3 arab vagy pakisztáni srác, csúnyák, kövérek, szőrösek, Basic English-t hablatyolnak, nagyon nyomulósan. Azt hitték hasra esünk és megvan az aznap esti szexpartner?

Meg még egy csomó kisfiú, akiknek még fenekükön a tojáshéj, de csoportosan bátorra itták magukat és a haverok előtt primitíven, ordítva próbálnak bizonyítani, hogy ők fel tudnak szedni nőket.


Nem érzik a férfiak, hogy mikor és kikkel nem kellene ismerkedni? Ülök a barátnőmmel, akit régen nem láttam és csak beszélgetni szeretnék, erre mindig leszólítanak.

A férfiak ennyire elfelejtettek ismerkedni, normálisan viselkedni? Miért vetkőznek ki magukból ennyire, ha isznak és miért hiszik azt, hogy ez bejön bárkinek is?


19/L


2012. júl. 15. 20:11
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
56%

Ez Debrecen, igazi tróger, kicsinyes hely.

Alig várom, hogy elköltözhessek innen

18/f

2012. júl. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
77%

"Ültünk egy padon, rendesen felöltözve, rajtam miniruha, a barátnőm meg testhez álló naciban volt. Semmi kihívó öltözet vagy viselkedés."


ez biza ellentmondás, kishölgy.

2012. júl. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
49%

Hát mitvársz, ha eleve ismerkedési szándékkal mentetek oda? :)


Mondjuk 19évesen, majdnemhogy neked is tojáshéj van a picadon.


A terekre, parkokba, múzeumokba, könyvtárakba lehet rendes lányokkal ismerkedni, és még beszélgetni is lehet, nem úgy mint diszkóba.

2012. júl. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 mizuzizu92 ***** válasza:
17%
Az ellent mondás ,amúgy meg a lengén öltőtettek re meg a kirívó viselkedésűekre hiszik az h könnyen kaphatóak .
2012. júl. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
64%
Most ezt miért írtad ki ide? Milyen választ vársz? Vagy mi van? Tulajdonképpen dicsekszel, hogy hányan akarnak egy este felszedni? És igen, a testhez álló nadrág meg a miniruha elég kihívó. A 40-es pasi meg még nem öreg. Különben meg a főtérre kiülni és ott beszélgetni eléggé felhívás a pasiknak!
2012. júl. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
77%
Ezen mekkorát röhögtem: "kigyúrt csávó jött, aki bele se fért a pólójába" :D:D
2012. júl. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
65%

"A férfiak ennyire elfelejtettek ismerkedni, normálisan viselkedni?"

Nemértelek,ha meg nem mennek oda hozzátok akkor jönnek a "csúnyavagyok? miért nem tetszem a fiúknak?" kérdések.

Gondolom senkivel nem beszéltél 2 szót sem, de leszűrted hogy síkhülyék....

Azt meg honnan tudjuk hogy nem akartok ismerkedni? Este, 2 lány, forgalmas helyen... ha embereket se akartok látni menjetek lakásra és nem lesz ilyen gondotok. Nevetséges.

2012. júl. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

Könyörgöm, nyáron miben járjak?

Tollkabátban, vagy bélelt csizmában?

A miniruha abszolút nem kihívó, ha nem ribisen járunk hozzá, a szűk naci meg ülve semmit nem mutat...


Csak azért furcsa a pasik viselkedése, mert közben sok részeg kislány vonult el a főtéren, elég egyértelműen felajzott állapotban, buliba menet, hangoskodva, de azért azokhoz mennek oda, akik csak egymásra figyelve ülnek.

Nem érzik már a pasik, hogy mikor nem kellene odamenni, amikor csak égetik magukat és semmi esélyük?

2012. júl. 15. 20:31
 9/35 A kérdező kommentje:

# 6-nak


olyan pasi volt, akinek nagyobb a karja, mint a derekam, de olyan fehér pólót vett magára, ami méretben 5 éveseknek való...

ráadásul ropi lábai voltak :/

2012. júl. 15. 20:33
 10/35 anonim ***** válasza:
18%
Lehet hogy nem a részeg kislányok vonzzák őket, hanem esetleg józan, értelmesnek tűnő lányok. De te meg gondolom csak a negatívat látod ebben az egészben.
2012. júl. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!