Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vámpírok. Hisztek bennük?...

Vámpírok. Hisztek bennük? Vagy hülyeség az egész? Véleményeket várok.

Figyelt kérdés
Főleg most, hogy van ez a nagy Twilight rajongás, aktuálisnak tűnik a téma. Én is nagyon szeretem a filmet, főleg a könyvet, de nem vagyok szerelmes Edward-ba, és nem akarok olyan lenni, mint Bella. Nem is ezért tettem fel a kérdést. De néha mégis annyira szeretnék hinni benne, hogy léteznek vámpírok... Valahogy vonz a téma, vonz a tudat, hogy milyen lenne a jelenlétük, milyen lenne, ha valóban közöttünk élnének.. :) Vélemények?
2009. szept. 20. 16:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szó szerint minden ősi kultúrában még a keresztényben is szó van vámpírokról! MINDENHOL írtak róluk! Így én biztos vagyok benne, hogy léteztek! Hogy most léteznek e.. Nem tudom! De ez mintha kicsit átlátszó lenne, a tudósok és mindenki próbálja tudományos módon megdönteni a lehetséges létezésüket! Persze lehet nagy részt tényleg betegség áll a dolgok háttere mögött, de nem hiszem, hogy ha a világon mindenhol tömegesen fordultak elő, igen nagy számban, akkor nem lehetett semmi!
2010. ápr. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
én is reménykedek hopgy léteznek még csak azért is mert valahonnan kezdődniük kellet a mítoszoknak !az ember fantáziájából nem csöppen ez csak úgy ki!
2010. szept. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!